Samsonite Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsonite çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Samsonite müşteri hizmetleri numarasına irtibat telefonundan Samsonite şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Samsonite müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Samsonite Çağrı Merkezi Numarası

Yüzyılı aşkın bir süredir ilk akla gelen ve tercih edilen ilk marka olan Samsonite, sektörünün lokomotifi. şirket. Ürünlerimiz, seyahatlerinize yük olmaktan ziyade tam anlamıyla sırtınızdan yük alan yenilikçi tasarımlara sahiptir. Yolcu ve araç ihtiyaçlarını karşılayan ürün pazarında ödün vermeyen kalite anlayışına sahip olan firmamız, satış ağı ve şubeleri ile ülkemizde ve dünyada saygın bir yere sahiptir. Müşterilerimiz ürünlerimizi ne kadar basittaşıyabilirlerse karşılaştıkları her konuda bizimle daha basitiletişim kurabilirler. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz, satın aldığınız her üründeki problemlerinizi ve sıkıntılarınızı mağazaya giderek veya online sipariş vererek çözmektedir.

Samsonite çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. sırt çantaları, bilgisayar taşıma çantaları, çocuk sırt çantaları ve okul çantaları, kadın çantaları gibi binlerce örnekbeğeninize sunulmuştur. Ayrıca, özellikle alışveriş merkezlerinde birçok noktada mağazalarımız var. İster çevrimiçi ister mağazalarımızdan alışveriş yapın, Samsonite her zaman siz kıymetlimüşterilerimizle birlikte olmuştur. İnternet satışlarımız, güvenli ödeme, ücretsiz iade, ücretsiz gönderim gibi seçeneklere sahiptir ve kısa bir süre içinde herhangi bir nedenle alınan ve deforme olan ürünleriniz firmamız garantisi altındadır. Siparişlerinizdeki herhangi bir gecikme veya yanlış ürün teslimatı gibi sizi sıkıntıya sokacak durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 212 692 23 00 numaralı telefonumuzu arayarak istek ve sorunlarınızla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Görüşmeleriniz kaydedilir ve kişisel bilgileriniz de KVKK yasası kapsamında korunur.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Samsonite müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz. Daha sonra bir desteğe ihtiyacınız olursa, '5' tuşunu çevirirseniz doğrudan satış sonrası servise bağlanabilirsiniz. 0 212 692 23 00 numaralı telefonumuzu aradıktan sonra, Samsonite toptan satış servisimiz için "1" ve perakende satış servisimiz için "2" tuşlarına basmanız yeterli. Müşteri hizmetleri ekibimiz size gerekli desteği sağlayacaktır.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Samsonite en kısa sürede müşteri hizmetlerine doğrudan çözümler sunar. herhangi bir şikayet sizinle olacak. Yukarıdaki telefon numarasını arayabileceğiniz gibi, https://www.samsonite.com.tr adresinden giriş yapabilir ve ardından tüm prosedürlerimiz hakkında bilgi almak ve iletişim kutusundan istediğiniz veya istediğiniz herhangi bir şeyi yazmak için iletişim sekmesine tıklayabilirsiniz. buraya tıklayın.

Samsonite şikayet hattı Samsonite müşterileri için sorunlarını bildirebilecekleri telefonda aktif olarak çalışıyor.

Samsonite Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası İletişim kurabilirsiniz. Samsonite çağrı merkezi numarasına 0212 692 23 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Osmangazi Mahallesi 3127 Sokak No: 6 Kat: -1 (Güney Cephe) Kıraç / Esenyurt / İstanbul [19659005] Telefon: 0212 692 23 00

İnternet sayfası üzerinden iletişim kurabileceğiniz Samsonite iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek ya da Samsonite irtibat numarası üzerinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Samsonite iletişim bilgileri, Samsonite telefon numarası, Samsonite iletişim telefonu, Samsonite canlı destek, Samsonite müşteri temsilcisi, Samsonite şikayet hattı, Samsonite müşteri hizmetleri numarası, Samsonite çağrı merkezi numarası, Samsonite iletişim numarası, Samsonite çağrı merkezi, Samsonite müşteri hizmetleri doğrudan bağlanır

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *