Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sakarya VİB çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi kontrol edebilirsiniz. Sakarya VİB şikayet hattına iletişim telefonundan Sakarya VIB müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Doğrudan bağlanan Sakarya VIB müşteri hizmetleri çıkış sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sakarya VIB Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye'deki diğer birçok şehirde ve VIB Kooperatifi'nin hizmet kalitesini yükseltmeye devam eden Sakarya Sakarya'da önemli bir karayolu taşımacılığı adıdır. İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon ve Antalya başta olmak üzere farklı şehirlerde ofislerimiz var. Merkezimiz Adapazarı-Sakarya. Kurumumuza çağrı merkezi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Şehir veya bölge ofislerimizden biriyle iletişime geçmek isteyenler, sitemizdeki listemizdeki adres ve telefon bilgileriyle istedikleri ofise ulaşabilirler.

Sakarya VİB çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri Numarası

Merkezimizi arayın 0850 455 5454 numarası ile ulaşılabilir. Çağrı merkezimizin yanı sıra 0530 602 7050 numarası ile Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. E- [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Eğer biletiniz yoksa veya b mesajnasıl alacağınızı bilmiyorsanız, “Beni Ara” hizmetimizi kullanabilirsiniz. Sitemize beni ara formunu doldurun ve gönderin. Formu aldıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir. Başka bir iletişim yöntemi de sitemizdeki iletişim formunu doldurup bize göndermektir. Ayrıca Sakarya VİB mobil uygulamamızı indirebilir ve oradan işlem yapabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca iletebilirsiniz. Merkez siz kıymetliyolcularımıza Whatsapp, posta ve iletişim formları ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz hizmet verdiğimiz tüm şehirler için kullanılabilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, isteyenler kendi ofislerini arayarak şehir ofislerine de başvurabilirler. Müşteri hizmetlerimize 0850 455 5454 numaralı telefondan doğrudan bağlanabilirsiniz. Biletinizi alabilir veya çağrı merkezimizde diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden rezervasyon yapabilir veya bilet satın alabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe Sakarya VİB doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözümler sunar.

Sakarya VİB Şikayet Hattı

Sakarya VİB ile ilgili yaşadığınız sorunları şikayet hattımıza bildirebilirsiniz. Şikayet hattımıza ulaşmak için 0532 775 0700, 0530 601 3232 veya 0850 455 5454 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca şikayetinizi e-posta adresimize gerekli bilgileri vererek gönderebilirsiniz. Genel müdürlüğümüzün 0264 276 9751 numarasına da faks gönderebilirsiniz. Faksı gönderirken satır adı, tarih, saat ve plaka gibi bilgileri girmeniz gerekir. Kayıp eşyalarınız için 0850 455 5454 numaralı telefonu da aramanız gerekir. Bunların dışında, en yakın ofisimize gidebilir ve orada bir şikayette bulunabilirsiniz. ] Sakarya VİB Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Sakarya VİB çağrı merkezi numarasına 0850 455 54 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirket: Sak37 VİB Kooperatif No. SS37

İrtibat Numaraları: 0850 455 54 54

E -mail: [email protected]

Adres: İstikl kırmızıMah. Aydın Sok No 1 / B Adapazarı / SAKARYA

İnternet sayfasından da iletişim kurabileceğiniz Sakarya VİB iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

İstek ve sorunlarınıza geri dönerek sizi her konuda destekleyen Sakarya VİB, memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Sakarya VİB irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Sakarya VİB iletişim bilgileri, Sakarya VİB telefon numarası, Sakarya VİB iletişim telefonu, Sakarya VİB canlı destek, Sakarya VİB müşteri temsilcisi, Sakarya VİB şikayet hattı, Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası, Sakarya VİB çağrı merkezi numarası, Sakarya VİB iletişim numarası, Sakarya VİB çağrı merkezi, Sakarya VİB müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sakarya VİB Müşteri hizmetleri & Sakarya VİB Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sakarya VİB üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sakarya VİB hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. GÜLŞAH

  %%yazar&& Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun

 2. CEREN

  %%yazar&& Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

 3. SERKAN

  %%yazar&& Selam sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

 4. ORHAN

  %%yazar&& Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

 5. SERKAN

  %%yazar&& Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

 6. GÜLŞAH

  %%yazar&& selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım