Maybelline Direct Connect İletişim Numarası

Kadınlar yıllardır kendilerini güzel hissettirmek için küçük ipuçları uyguluyorlar. Bu uçlar zamanla doğrudan makyajla değiştirildi. Daha sonra, makyaj alanı genişledi. Zamanla, makyaj markaları ortaya çıkıyor ve bazıları isimlerini duyurmayı başardı. İsmini vermeyi başaran markalardan biri Maybelline .
Bir kız kardeşi olan Williams, kız kardeşi için bir şeyler yapmak istedi. Bir kimyager olan Williams, petrol jölesine kömür ekledi ve kirpiklere uygulanabilecek daha göz alıcı hale getirdi. Williams ilk maskarayı 1913'te yaptı. Daha sonra 2015 yılında yarattığı markayı marka olarak adlandırdı Maybelline .
Marka adını Vaseline ve Maybel birleşmesiyle yarattı. Williams, Lash-Kaş-lne adlı bir ürün üretti ve piyasaya sürdü. Daha sonra kardeşi esinlenerek bu üründen dolayı adını Maybelline olarak değiştirdi.
1960 yılında, ilk kitle pazarında "günlük kullanım için ilk modern göz kozmetiği" piyasaya sürüldü.
Marka kuruluşundan bu yana kendisine bir şeyler eklemeyi başardı ve yeni ürünler ekledi. Aynı zamanda ün kazanmayı başardı ve üretimde dünyanın en iyilerinden biri olmayı başardı. Maybelline markasını ününe getiren Grand Lash ürünüdür.
Maybelline markası 1996 yılında Lore kırmızıParis markası altında kuruldu, yani bu markaya satıldı.
Maybelline kaliteli maskaralarının yanı sıra, yıllar boyunca farklı ürünler üretmekte ve geniş bir ürün yelpazesi haline gelmiştir.
Geniş Maybelline ürün yelpazesinde birkaç ürün : Maskara, allık, fondaten, BB krem, sıvı aydınlatıcı, toz parlatıcı, makyaj kaideleri, göz farı, göz farı tabanı, kontur paleti, kaş sabitleyici, göz altı kapatıcı, toz, eyeliner, kaş kalemi, sıvı ruj, mat ruj ve piyasadaki diğer birçok kaliteli ürün.
Maybelline geçmişten günümüze itibarını korumayı başaran kaliteli ve güvenilir makyaj markalarından biridir. Ayrıca, ABD'nin New York şehrinde üretilen Maybelline markası, ürünlerden sonra ortaya çıkan cilt problemleri, alerjik durumlar ve şikayetler için

Maybelline Doğrudan Bağlanma İrtibat Numarası 'u arayabilirsiniz. [19659011] Maybelline Direct Connect İletişim Numarası : 0850 280 33 35

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Maybelline Direct Müşteri hizmetleri & Maybelline Direct Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Maybelline Direct üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Maybelline Direct hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *