Köstebek İrtibat Telefon Numarası

Müzik, ticari olarak satılması en zor şeylerden biridir. 2001'de de böyleydi.
Köstebek 2001 yılında ilk mağazasını İstikl kırmızıCaddesi'ndeki Aznavur Geçidi'nde açtı. Kayıt ve kaset satmaya başladı, kendine ait bir dükkandı. Müzik ticareti de normalde zordur; Şubat 2001'de ülkeyi vuran krizle birlikte müzik ticareti tamamen kesintiye uğradı.
2002 yılına kadar sona eren iki yıllık kriz sona erdi ve ülke zenginleşti. Tabii ki, 2002 Ayrılmış krizden sonra, daha da önemlisi, kaderini değiştiren bir şey Türkiye Dünya Kupası'na da katıldı. O zamana kadar, tasarımının Metallica, demir Kızlık Tişörtlerinden oluştuğunu düşünen Metallica, Mole ülke formasını satmaya karar verdi ve aniden kendini 'ün üretiminde ve satışında buldu. Köstebek markası.
2003 yılında, karikatürist Aptülica ve yazar Ahmet Ümit'in açıldığı Halep Geçidi'nin yeni mağazasında, sadece yeni şeyler denemek gibi korkuyorlardı, sanki t-shirtler, müzik eşyaları satıyorlardı, aynı zamanda kendilerini geliştirmeye söz verdiler. Köstebek ; Hatıralık eşyalar, bluzlar, gömlekler, terler vb. satıyor. Ayrıca yurt dışından ith kırmızıedilen çanta ve benzeri ürünleri de satmaya karar verdi. Bu adımlar nedeniyle daha geniş bir kitleye ulaşmayı başardı ve adını duyurdu.
2004 yılında açılan Köstebek Beşiktaş, Taksim ve daha sonra İzmit, Kadıköy, Bakırköy mağazalarını açtı ve ününe ün ekledi; gençler için ilgi odağı oldu ve hala ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Türkiye'den toptan satış yapan genç insanlar genel mağazaya giderek en çok tercih edilenlerden biri haline geldi.
2016 yılında yeni yüzünü ortaya çıkarmayı başardı.
Müzik eşyalarını satmaya başladığı bu büyük ve başarılı yolda; Bu dükkan açıldı, tüm yıl hiç vazgeçilmemesinin yanı sıra, Türkiye'nin kriz açtığı dükkân, hiç bitmedi ve her zaman kendine bir şans vermeyi unutma. Mole ilk yıllarında yeniliklere açık olduğunu kanıtlamayı başaran ve başarılı bir kategori olmayı hak eden bir markadır.

Köstebek İletişim Telefon Numarasını yanlış, eksik veya yanlış siparişlerle arayabilirsiniz. [19659003] Köstebek İrtibat Telefon Numarası : 0212249 78 23

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>