Jacobs Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Jacobs bu markayı 1895 yılında Bremen, Almanya'da kurmuş ve kahve, kakao, çay, bisküvi ve çikolata gibi ürünler üretmeye ve satmaya başlamıştır. Jacobs 1913'te ticari marka olmayı başardı.
Johann Jacobs markayı büyütmeyi düşünür ve 1934'te Almanya'nın Bremen kentinde bir kahve deposu açar. 300 kişilik iş, taze kavrulmuş kahve otomobilile günde 3-4 kez dükkanlara dağıtıldı. Daha sonra, Jacobs Klaus Johann tarafından satın alındı. Klaus Johann markasının satın alınmasıyla markayı daha da ileriye taşımayı planladı ve bunun için çalışmalar yaparak marka ürünlerini genişletmeye çalıştı.
Güçlerini İsviçre ülkesinde bulunan bir çikolata şirketi olan İnterfood ile birleştirdikten sonra 1982'de Jacobs Suchard'ı kurdular. Buna ek olarak, Jacobs 1987'de Brach's Candy'yi satın aldı.
Jacobs 1982'den beri Fransız menşeli bir şirket olan Chocolat Suchard ile aynı çatı altında çalışıyor.
1993'te , Kraft Foods satın aldı Jacobs Suchard.
Jacobs markası 2012 yılında markayı yeniden yapılandırmaya başladı. Bu yapılandırma sırasında Mondelez, Internation kırmızıKraft Foods'tan esinlenilen diğer atıştırmalıkları da satın aldı.
Jacobs zaman geçtikçe başarısına başarı katmayı başardı. 2010 yılında dünyanın en iyi ikinci kahve markası oldu. Kahve pazarının% 40'ını satarak Nescafe ve Jacobs büyük satış oranlarını elinde tutuyor.
2015 yılında Douwe Egberts Hollanda'da bir şirkettir. Bu firma Mandelez Internation kırmızıKraft Foods & # 39; ancak kahveler Jacobs bu şirkete katıldı. Buna ek olarak, bu şirket Moccona, Gevalia, Tassimo, Kenco, Senseo, Egberts, L 'OR, Douwe gibi markaların isimlerini kullanarak Jacobs markalı ürünler üretmektedir.

Jacobs Çağrı Merkezi İletişim Numarası Sorun ve önerilerinizi arayabilirsiniz.

Jacobs Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 08002910003

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Esra

    merhabalar jacobs kapsul kahvelerin hangileri acaba hafif ve sutle yapilan kahvelerde daha iyi bilgilendirirseniz sevinirim

  2. HÜSEYİN DERYA ÖNEY

    NİĞDE TERRA PİZZA SAHİBİYİM.DÜKKANIMIN YANINDA 200 METREKARE BOŞ BİR ALAN VARDI.BURAYI DEĞERLENDİRİP ÇAY KAHVE BAHÇESİ YAPTIM.ŞU AN KURULUM AŞAMASI BİTMEK ÜZERE.SİZİN KAHVENİZİ SATMAK İSTEDİĞİMDEN DOLAYI İLETİŞİME GEÇMEK İSTEDİM.YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VA.
    TEŞEKKÜRLER.
    0505 7211100