Jacobs Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Jacobs bu markayı 1895 yılında Bremen, Almanya'da kurmuş ve kahve, kakao, çay, bisküvi ve çikolata gibi ürünler üretmeye ve satmaya başlamıştır. Jacobs 1913'te ticari marka olmayı başardı.
Johann Jacobs markayı büyütmeyi düşünür ve 1934'te Almanya'nın Bremen kentinde bir kahve deposu açar. 300 kişilik iş, taze kavrulmuş kahve otomobilile günde 3-4 kez dükkanlara dağıtıldı. Daha sonra, Jacobs Klaus Johann tarafından satın alındı. Klaus Johann markasının satın alınmasıyla markayı daha da ileriye taşımayı planladı ve bunun için çalışmalar yaparak marka ürünlerini genişletmeye çalıştı.
Güçlerini İsviçre ülkesinde bulunan bir çikolata şirketi olan İnterfood ile birleştirdikten sonra 1982'de Jacobs Suchard'ı kurdular. Buna ek olarak, Jacobs 1987'de Brach's Candy'yi satın aldı.
Jacobs 1982'den beri Fransız menşeli bir şirket olan Chocolat Suchard ile aynı çatı altında çalışıyor.
1993'te , Kraft Foods satın aldı Jacobs Suchard.
Jacobs markası 2012 yılında markayı yeniden yapılandırmaya başladı. Bu yapılandırma sırasında Mondelez, Internation kırmızıKraft Foods'tan esinlenilen diğer atıştırmalıkları da satın aldı.
Jacobs zaman geçtikçe başarısına başarı katmayı başardı. 2010 yılında dünyanın en iyi ikinci kahve markası oldu. Kahve pazarının% 40'ını satarak Nescafe ve Jacobs büyük satış oranlarını elinde tutuyor.
2015 yılında Douwe Egberts Hollanda'da bir şirkettir. Bu firma Mandelez Internation kırmızıKraft Foods & # 39; ancak kahveler Jacobs bu şirkete katıldı. Buna ek olarak, bu şirket Moccona, Gevalia, Tassimo, Kenco, Senseo, Egberts, L 'OR, Douwe gibi markaların isimlerini kullanarak Jacobs markalı ürünler üretmektedir.

Jacobs Çağrı Merkezi İletişim Numarası Sorun ve önerilerinizi arayabilirsiniz.

Jacobs Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 08002910003

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Jacobs Çağrı Müşteri hizmetleri & Jacobs Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Jacobs Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Jacobs Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *