Güzel Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarası

Beautiful Hosting Türkiye'de yerel veri barındıran bir hosting firmasıdır. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan bu hosting şirketi, 7/24 destek talepleri arıyor ve herhangi bir sorun olduğunda anında çözümler sunuyor. Talep yaratmayı destekleyip desteklemediğiniz, müşteri hizmetleri çağrılarından destek yoluyla alınabilir.

Güzel Hosting 'un en iyi tarafı, veri ev sahibinin ve dolayısıyla Türkiye'de oldukça iyi bir hız performansı. Ayrıca, şirket Güvenilir Hizmet Politikası ile hareket eder ve kullanıcıları paylaşmaz. herhangi bir şirkete ait veriler . Takımlarını dikkatle seçmeye çalıştıklarını belirten Güzel Hosting'in yüzlerce mutlu müşterisi var.

Ayrıca, bu şirket herhangi bir şekilde memnun kalmamanız durumunda 3 gün içinde geri dönme fırsatı sunar.

Barındırma sunucu hizmetleri, VPS hizmetleri, alan adı satışları gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. WordPress özel sunucularının belirli alanlara hizmet vermesi de tercih edilir. Türkiye'de ortalama garantili en iyi fiyatı sunan firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Hazır servis sayesinde, herhangi bir kod bilgisi olmadan bir web sitesi oluşturabilir ve kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Şirketin bir diğer avantajı Güzel Hosting, çok uygun bir fiyata çeşitli SSL sertifikaları sağlamaları ve sunucu yönetim hizmetleri olmasıdır. Sunucuları profesyonel olarak tek bir kuruluşta yönetmek isteyen herkes tarafından tercih edilen paketler sunar. Ayrıca, ücretsiz sertifikanızı standart sitenize otomatik olarak tanımlarlar.

Güzel Hosting'in blog bölümünde kullanıcıları barındırma dünyasında en sık sorulan sorular veya gelişmeler hakkında bilgilendiriyorlar.

Bu şirket hakkında genel bilgiye ihtiyacınız varsa, onu bir sunucu şirketinden alabilirsiniz. her türlü hizmeti alabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Transfer ücretleri de oldukça makul.

Nice Hosting Müşteri İrtibat Telefon Numarası Sunucu sorunları veya önerileri için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Nice Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarası : 0850 885 0558

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Güzel Hosting Müşteri hizmetleri & Güzel Hosting Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Güzel Hosting üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Güzel Hosting hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. SERKAN

    %%yazar&& Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım