Fox TV İrtibat Telefon Numarası

Fox 24 Nisan 2007'de TV'de yayın yapmaya başlayan bir kanaldır. Fox kanalı Türkiye'de News Corporation'da yayın yapan bir kanaldır.
İhlas Holding, 22 Nisan 1993'te yayın yapmaya başlayan bir şirkettir. Yayın hakkını bozan TGRT Kanalı ile aynı frekansta yayın yapmaya 24 Nisan 2007'de FOX .
Aslen TGRT Huzur Holding A.Ş.'ye bağlı bir şirketti. Huzur Holding, İhlas Holding'e bağlı bir şirketti. Daha sonra 15 Kasım 2006'da serbest bırakıldı ve şirketin% 56.5'ini aktardı. Amerikan şirketi News Corporation'ın sahibi Rupert Keith Murdoch satın aldı. % 56.5 hisseden memnun olmayan Rupert Keith Mutdoch da şirketin diğer hissedarlarıyla görüşerek şirketin tüm hisselerini satın almayı başardı.
Smackdown ve Raw bu kanalda ve daha sonra Sport Smart'da yayınlanmaya başladı. Ayrıca Bülent Ülgen ve Ali Aydın ilk gösteriler hakkında konuştu.
News Corporation, Ahmet Ertegün ile birlikte iş yapmak için güçlerini birleştirdi. Daha önce Et ve Balık Şirketi'ne ait olan binayı Şubat 2007'de FOX için kiraladılar.
Yayına başlayan FOX, TRT Kanalı tarafından daha önceki yıllarda yayınlanan 2016 Olimpiyatlarını 18 Kasım 2008 tarihinde Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nden yayınlama hakkını satın aldı. Ancak, daha sonra bu satışı ipt kırmızıetmeye karar verdiler. Daha sonra, vücuduna bir şeyler eklemek için kendini geliştirmeye çalıştı ve 19 Mayıs 2009'da FOX jeneriklerini ve grafiklerini yeniledi. Daha sonra, İtalya Ligi Serie-A 2010'da yayın yapma hakkını aldı, ancak ayda sadece bir veya iki oyun yayınladılar.
FOX, logosunu yenilemek istedi ve logosunu 11 Ağustos 2010'da şeffaf beyaz üç boyutlu beyaz olarak yaptı ve daha sonra 1 Temmuz 2012'de eski logosuna geri döndü. ayrıca kredilerini değiştirmeye karar verdi, ancak 16: 9 resim biçimine değiştirdi. Ayrıca 1 Temmuz 2012'de HD yayını başlattı.

İzleyici temsilcisine bağlanmak için Fox TV İletişim Telefon Numarasını arayabilirsiniz.

Fox TV İletişim Telefon Numarası : 0212414 90 00

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>