Filiz İletişim Telefon Numarası

Filiz'in tarihi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Filiz Gıda, 1974 yılında Bolu'da kuruldu. 1994 yılında, dünyaca ünlü makarna markası Barilla ile işbirliği içinde Barilla Gıda olarak yeniden adlandırıldı. 1990'lı yıllardan itibaren kaliteli ürünler üreterek Türkiye'nin önde gelen makarna üreticisi makarna iletişimine geldi. [19659002] aslında Filiz Makarnaların Türk halkını aradığını keşfettim. Türkiye'den özenle seçilmiş buğday ve yüksek teknolojili yapışmaz, hamurlu mükemmel makarna sayesinde Türk tüketicileriyle buluşturdu. Filiz makarna makarna her zaman müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına önem veren bir marka olmuştur. Erişte de dahil olmak üzere 18 çeşidine ek olarak, sebze, yumurta, kepekli ve vitaminli makarna üreterek birçok ilke imza atan markadır. Filiz'de makarna ürünlerinde; spagetti, düz spagetti, fırın makarna, boncuk, yüksük, mantı, ince, uzun, burgu, papyon, midye, dirsek, kelebek, kalem, sebze, Erişte ürünleri; sade ve yumurta ve erişte ürünleri; kare, arpa, yıldız ve tel seçenekleriyle müşterilerine birçok ürün kategorisi sunmaktadır. Filiz markası Makarna, Kuskus, Erişte ve Erişte kategorilerinde satış yapan bir markadır. İyi ve kaliteli makarna birkaç hile vardır. İlk olarak, rengi altın sarısı olmalı ve yapısı kuru olmalıdır. Makarna kırıldığında net bir ses çıkarmalıdır. Işığın önündeki makarnaya bakıldığında rengi homojen olmalı ve karabeyaz noktalar, hava kabarcıkları ve çatlaklar olmamalıdır. Özellikle makarna pişirme sırasında dayanıklı ve esnek olmalıdır. En iyi makarna için unsuz, orta büyüklükte, homojen ve kaliteli irmik tercih edilmelidir.

Filiz makarna makarna, müşterilerine her anlamda kaliteli ürünler sunan bir markadır. Filiz ürünü sadece Türkiye ile sınırlı değildi. Bugün Bolu'daki fabrikasında Filiz ve Barilla makarnaları Almanya'dan Japonya'ya ihraç eden dünyaca ünlü bir markadır.

Filiz İletişim Telefon Numarası Hatalı, hasarlı ürünler veya öneriler için arayabilirsiniz.

Filiz İletişim Telefon Numarası : 0216651 61 62

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Filiz İletişim Müşteri hizmetleri & Filiz İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Filiz İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Filiz İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *