Enka İnşaat Doğrudan Bağlantı İletişim Numarası

Enka İnşaat ülkemizin en büyük şirketleri listesine girmeyi başardı. Şirket, Türkiye'nin en büyük inşaat şirketi olan Sadi Gülçelik ve Sarık Tara tarafından kuruldu. Sadece 2016'da iç hacmi 4 milyar dolara yakın. Ülkemizdeki en iyi müteahhitleri bünyesinde barındıran 120'den fazla yurt dışında toplam yurtta 42 milyar dolar değerinde 420 proje imzaladı. [19659002] 2016 yılında BIST İstanbul piyasasında 7 milyar dolar değerinde halka açıldı. Enka İnşaat altyapı projelerinde, enerji santrallerinde, bina projelerinde kendini göstermektedir.

ENKA İnşaat, iştiraki Çimtaş aracılığıyla en yüksek kalite standartlarında atık olan ihtiyaç duyduğu basınçlı kaptır. ısı kazanları ve depolama tankları gibi araçlar üretmektedir. Üretilen tüm aletler ISO, ASME, LTA standartlarına sahiptir.

ENKA İnşaat müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek ve şirketin en iyi yatırımlarını yapmak için, sözleşme yönetimi, malzeme yönetimi, lojistik gibi alımlarını

  • Birçok ülkede fabrikalar kurmuştur. . Ülkemizde sadece 4'ten fazla fabrika var.

Bu hizmetlerin yanı sıra Enka İnşaat proje yönetim hizmetleri sunar ve kendi inşaat projenizi nasıl yönetebileceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunur. Orada. Yönetim kurulunu büyük bir titizlikle oluşturduklarını söyleyen Enka İnşaat'ın 4 farklı politikası vardır. Bu politikaların her biri şirketin belirli standartlar dahilinde ilerlemesi ve sürdürülebilirliğin sağlanması içindir. Şirket, satış ve alımlarda bu politikalar çerçevesinde hareket etmektedir.

ÇGSS politikası, çevre ve iş güvenliğini kapsamaktadır. Bu politika kapsamında çalışanların güvenliğinin sağlanacağı ve çevreye zarar verilmeyeceği ifade edilmektedir. Büyük önem verdiği bir diğer politika Kalite Politikası olarak adlandırılmaktadır.

Aklınıza takılan her soru için Enka İnşaat Direkt Bağlantı İrtibat Numarasını arayabilirsiniz;

Enka İnşaat Doğrudan Bağlantı Haberleşme Numarası : (0212) 376 10 00

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>