Elidor Direct Connect İletişim Numarası

Günlük yaşamın koşuşturmasında ne kadar yorgun ve yorgun olsak da, saçlarımızın parlak ve yumuşak olmasını istiyoruz. Aslında, kelimenin mükemmel görünmesini istiyoruz, bu talepleri yerine getirmeye çalışan birçok marka çeşitli ürünler başlattı. Elidor saçlarla uğraşan ve saçlarımızın mükemmel görünmesi için uğraşan markalardan biridir.
Elidor Unilever'e ait bir şampuan markası, 1954 yılında İngiltere'de kuruldu. Elidor'un gerçek adı “Yapaylık” tır.
Elidor markası, satıldığı yere bağlı olarak farklı isimler almaktadır. Bu isimlerden biri Seda, diğeri Sedal.
Elidor lansmanından 5 yıl sonra 18 farklı ülkede faaliyete geçti. Elidor Kuru saç kullanımı için kremsi şampuanı 1956'da piyasaya sürdü.
1960 yılında Sunsilik Tonik şampuanı piyasaya sürüldü. Bu şampuan Allantoin iyileşmesini içeriyordu, bu yüzden kafa derisi kaybı yaşayan bireylerin yüzünü güldürdü. Daha sonra Allantoin iyileşmesi içeren bu şampuanın tutulmasıyla Elidor markası 1962'den beri farklı saç tipleri için şampuan üretmeye başladı.
Elidor yavaş yavaş markaya yeni ürünler tanıttı ve piyasaya sürüldü 1966 yılında piyasaya yeni serisini açtı.
Başlangıçta, saçı kolayca şekillendirmek ve yumuşak bir doku elde etmek için zeytinyağı içeren şampuan ve daha sonra, yağlı saç tipine sahip bireyler için sadece doğallığını kaybetmemek için limonlu şampuan sundu. parlaklık ama yağlı görünümden uzak kalmak için.
Daha sonra, 1966'da saçları beslemek, tıraş etmeyi ve saçın taranmasını kolaylaştırmak için 1966'da ilk kez 1966'da ilk kez Elidor markasının kokulu saç spreyini üretti.
Başlangıçta cam şişelere konulan tüm Elidor ürünleri 1969 yılında daha kullanışlı PVC (polivinil klorür) kutularında satılmaya ve satılmaya başlandı.
1971'de Elidor kuru saçlar, yağlı ve norm kırmızısaçlar için saç kremi üretmeye ve satmaya başladı. 1973'te Elidor markası saç için aerosol losyonunu tanıttı. Sadece saç kremi ve saç şampuanı çıkarmadı. Yeni ürünler ve yeni fikirler sunan Elidor markası, 1985 yılında Sunsilk Styling Foam serisini başlatarak saçın daha iyi görünmesini sağlamaya çalıştı.

Elidor ürünleri hakkında bilgi almak için Elidor Doğrudan Bağlantı İletişim Numarasını arayabilirsiniz.

Elidor Direct Connect İletişim Numarası : 444 25 19

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Elidor Direct Müşteri hizmetleri & Elidor Direct Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Elidor Direct üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Elidor Direct hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Nayim

    Merhaba mesaj engeli aldım bu konuda yardımcı olurmusunuz