Domestos Doğrudan Bağlantı İrtibat Numarası

Evlerimizin temiz olmasını ve kadınların öncelikli olmasını istiyoruz. Bu yüzden temizlik malzemeleri yüzyıllardır piyasada. Öncelikle tuvalet, banyo ve mutfakta hijyeni önemseyen bireylerin ilk tercihi arasındadır Domestos .
Kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra, mikroplardan arındırmak istediğimiz yerlerde kullandığımız Domestos 'ten sonra bize mutlu bir gülümseme ve rahatlık verir. Bu yüzden, günlük hayatımızın en önemli parçası olan lansmanı Domestos'u kuran ve bu soruların cevaplarını birlikte öğrenelim.
Domestos 1929'da Kuzeydoğu İngiltere'de yaşayan Uniliver tarafından üretildi. Bir kimyager olan Uniliver tarafından üretilen bu temizlik ürünü, alıcılar tarafından getirilen seramik kutulara konuldu ve kapıdan satıldı. -kapı. Daha sonra, 1961'de şirket Unilever tekeline girdi.
Yani Türkiye Domestos teşhis edildiğinde? Domestos 1999 yılında süpermarket raflarından Türkiye'de gerçekleşti. [19659002] Domestos ilk üretiminden bu yana kendini sürekli geliştiren temizlik markaları arasında başarılı ve kaliteli bir marka olmuştur.
Peki Domestos yapısına neler kattı? Domestos zaman içinde yeni ürünler ve yeni formüller geliştirerek tüketicilerini mutlu etmeyi başaran bir marka olarak; Ultra yoğun ağartıcı, dağ esintisi, kar beyazı, limon ferahlığı, okaliptüs ferahlığı ve benzeri kokuları ile ürünlerini güzelleştirdi ve geliştirdi.
Ayrıca, Domestos 7 sprey sistemi, özel tasarım kapak, hijyenik yüzey temizleyici, hijyenik temizlik spreyi vb. Üreterek her yıl kendisine bir şeyler katmayı başaran bir markadır.
Tabii ki Türkiye satıldığı gibi başka ülkelerde de satılıyor. Adı satıldığı ülkeye göre değişen bir markadır. Örneğin:
– Hindistan ve Filipinler; Domex
– Hollanda'da; Clorix
– Japonya'da; Domesuto
– Brezilya, Vietnam ve Arjantin'de; Vim
– Son olarak, birkaç ülkede; Klinex
Buna ek olarak, Domestos ayrıca bir kireç sökücü yaparak su derinliklerine inerek mikropları uzaklaştırır. Domestos tuvalet blokları ve kireç sökücü üreterek her sifondan sonra temiz bir tuvalet bırakıyor. Domestos ağartıcıda sodyum hipoklorit -NAOCl- içeren hijyenik bir temizleme markasıdır.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için Domestos Doğrudan Bağlama İrtibat Numarası 'i arayabilirsiniz.

İrtibat Numarası : 444 25 19

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>