Betek Boya Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası

Betek Boya Filli Boya markası olarak da bilinen bir markadır. Betek Boya Cel kırmızıAkpınar 1988 yılında kuruldu.
Filli Boya Kimya ve Sanayi A.Ş olarak da bilinen Betek Boya sektöre adım attığı yıllarda inşaatta kullanılan malzemeler üretmeye başladı . Hazır harçlar, beton katkı maddeleri, su yalıtım ürünleri üretmiştir. İyi satışlar yaptıktan ve ürünlerini satın alan izleyicileri yakaladıktan sonra, işi büyütmeye karar verdiler ve yine inşaat esasına göre boya üretmeye karar verdiler.
Betek Boya adını "Beton" ve "teknoloji" nin ilk hecelerinden almıştır. Filli Boya olarak da bilinen markayı teknoloji yakından takip ediyor. Betek Boya her geçen gün biliniyor ve markaya yeni şeyler ekliyor.
Ayrıca, Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., 1993 yılında güçlerini Avrupa'nın en bilinen boya markalarından Caparol ile birleştirerek inşaat boyaları üretmeye başladı. Ayrıca, marka bu dernekle daha ünlü oldu. Türk boya markalarından Betek Boya ilk kez bir Avrupa boya markası ile işbirliği yaptı.
Filli Boya markası olarak da bilinir Betek Boya 2001 yılında boya sektöründe pazar lideri olmayı başaran bir markadır. Ayrıca, Betek Boya markası yaklaşık 3.000 satış noktaları, ancak binden fazla çalışanı var.
Betek Boya Sanayi 2003 yılında yalıtım alanında da marka olmayı başardı. Gebze'de 152 metrekarelik bir alanda bulunan fabrikasında ısı ve boya ürünleri üretti. 380 bin ton boya dışında 240 bin ton kuru harç ve 770 bin m3 EPS ısı yalıtım levhası üreten ilk tesistir.
Betek Boya 2007 yılında RMI Bilimsel Araştırma Merkezi'ni ısı yalıtımı ve boyası için açtı.
Ayrıca, Betek Boya Sanayi A.Ş 11 bininde 26 bin ton boya üretiyor Mısır'da metrekare tesisi.
Kayseri'de açık bir alanda kurulan 104 bin metrekarelik tesisinde yapıştırıcısına ek olarak 150 bin ton ısı yalıtım sıvası, bitirme kaplamaları ve 385 bin metreküp EPS ısı yalıtım levhası üretiliyor.
Ayrıca Filli Boya, 2011 yılında Akut Derneği'ne katılmış ve Anadolu'da 78 okul boyamıştır.

Ürünler hakkında istek ve önerileriniz için Betek Boya Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası . : 0216571 13 15

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Betek Boya Müşteri hizmetleri & Betek Boya Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Betek Boya üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Betek Boya hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. AHMET ALİ

    %%yazar&& Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım