Instagram Ücretsiz Mavi Tik Alma Nasıl Yapılır?

Her geçen gün büyük bir hızla büyümeye devam eden intagram, çıkarmış olduğu yeni uygulamalar ile kullanıcıları daha da meraklandırmayı başarmaktadır. Son günler bu uygulamalardan en çok adı geçen ise onaylı hesap ifadesini taşıyan mavi tik işaretidir. Peki, ınstagram ücretsiz mavi tik alma nasıl yapılır sorusunu merak edenlere bunun cevabından biraz bahsedelim.

Onaylı Hesap Nedir?
Günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya programları arasında üst zirvelerde intagram kendisini korumayı başarmaktadır. Instagram 2012 yılı itibariyle onaylı tik adı verilen mavi tik olayını gündeme sokmuştur. Mavi tik, gündeme geldiği günden itibaren kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmeye başlamıştır.

Instagram mavi tik ilk çıktığı zamanlarda sadece uygun görmüş olduğu, kısıtlı sayıda kişilerin hesaplarını kabul ederek bunu kullanmalarını onaylıyordu. Fakat son günlerde bu uygulamayı sadece kısıtlı sayıda kişilere değil, tüm hesaplara açık olacağı ifadesini kullandı. Peki, bunu nasıl yapabiliriz?

Mavi Tik Alma
Instagramdan onaylı hesap alınabilmesi için ilk olarak kesenin ağzının açılması gerektiğini bilmelisiniz. İlk olarak tanınmış bir kişiyseniz ya da herhangi haber veya blog bir siteniz varsa rahatlıklı onaylı hesap ibaresini alabileceğinizi söyleyebiliriz. Fakat böyle bir durum söz konusu değilse, size anlatacağımız adımları takip etmeniz gerekecektir.

İlk olarak instagram uygulamasındaki profilinize girin ve üst kısımda yer alan ayarlar sayfasına geçiş yapın. Bu sayfada yer alan doğrulama talep et kısmına giriş yapın ve karşınıza çıkan ekranda yer alan şartları kabul edin. Kimlik belgenizin ön ve arka kısmını çekin ve intagrama yükleyin. Bunun sonucunda 15 ile 45 gün içerisinde ınstagram doğrulama istediğinizi değerlendirip size dönüş sağlayacaktır.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Instagram Ücretsiz Müşteri hizmetleri & Instagram Ücretsiz Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Instagram Ücretsiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Instagram Ücretsiz hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *