Evernote Notlarınızı Dışarı Nasıl Aktarırsınız?

Sizlere bu yazımızda evernote notlarınızı dışarı nasıl aktarırsınız? Konusu hakkında kısaca bilgiler vermeye çalışacağız. Evernote en iyi not uygulamaları arasında bulunuyor. Ama sürekli olarak evernote fiyatları artıyor. Bu nedenden dolayı notlarınızı dışarıya aktarmak istiyor olabiliyorsunuz. Fakat bazen evernote gibi ünlü not programlarınızdan bilgilerinizi dışarıya aktarmanız zor olabiliyor. Sizde evernote uygulamasında bulunan bilgilerinizi alternatif ve ücretsiz olan başka bir programa aktararak bu işlemi yapabilirsiniz.

Evernote Uygulaması Hakkında
Size evernote uygulamasının ne işe yaradığı hakkında bilgiler vereceğiz. Çalışan kişilerin işlerle ilgili bazı notlarını tuttuğu, bazı önemli belgelerinin takibini yapmak için belgelerle ilgili notları veya projelerin kayıtlarının tutulduğu uygulamadır. Çalışan kişiler daha sonra bilgilerini hatırlamak için evernote uygulamasını açıyorlar ve istedikleri notlara buradan ulaşabiliyorlar. Everonte’dan başka notların tutulduğu uygulamalar da mevcuttur.

Evernote Bilgilerinizin Dışarıya Aktarılması
Everonte üzerinde kayıtlı bulunan bilgilerinizi dışarıya aktarmanın birkaç yöntemi bulunuyor. Sizleri bilgilerinizi nerelere aktarabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.
Hotmail dosyası şeklinde dışarıya aktarma yapabilirsiniz.
Bilgilerinizi PC ve Mac için evernote’nin yerel uygulamasını kullanıp dışarı aktarma işlemini yapabilirsiniz.
Bu şekilde mevcut bilgilerinizin dışarı aktarılma işleminizi yapmanız mümkün oluyor. Fakat bu işlemleri çevrimiçi sürümden yapma şansınız bulunmuyor.

Evernote Bilgilerinizin Uygulamalı Dışarıya Aktarılması Hakkında
Sizlere evernote üzerinde bulunan verilerinizin dışarıya aktarılma işlemini uygulamalı şekilde anlatmaya çalışacağız.
Önce evernote’nin sol tarafında bulunan menüye gidiniz.
Sonra menüden görünüm ve sonra evernote not defterinizi seçiniz.
Seçimi yaptıktan sonra size evernote not defterlerinin bir listesi görünecektir.
Dışarıya hangi bilgilerinizi aktarmak istiyorsanız o notları seçiniz. Eğer tüm notları aktarmak istiyorsanız hepsini işaretleyin.

Seçimi işlemini yaptıktan sonra mause üzerinden sağ tıklayarak notları dışarı aktar seçeneğine geliniz.
Sonra ise aktarmak istediğiniz dosyanıza isim verin ve sonra save yani kaydet yaparak klasör seçimini yapınız.
Tüm bu adımları takip ettikten sonra evernote üzerindeki bilgilerinizi dışarıya aktarma işlemini yapmış olacaksınız. Bilgilerinizi sıradan bir yere taşımadan önce evernote alternatif olan microsoft onenote, zoho notebook, simplenote veya google keep uygulamaları dikkate alabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Evernote Notlarınızı Müşteri hizmetleri & Evernote Notlarınızı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Evernote Notlarınızı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Evernote Notlarınızı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *