Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme

Mobil cihazlarda kayıtlı kişiler üzerinden resim yüklemek istiyorsanız, Facebook profil resimleri uygun bir alternatif olacaktır. Hatta en pratik yöntemdir diyebiliriz. Çünkü teker teker resim bulma fikri oldukça meşakkatli bir iştir.

Bu anlatacağımız yöntemle pratik bir şekilde bir anda yapabilirsiniz. Facebook resimlerini iPhone veya Android sistemleri akıllı mobil cihazlarınıza rahatlıkla aktarabilirsiniz. Bu durum yalnızca, mobil cihazınızın rehber listesinde kişilerin, Facebook profil resmini elde etmenizi sağlamayı değil, ayrıca her zaman güncel kalacağını da belirtmektedir.

Rehbere Facebook Görüntülerini Ekleme Nasıl Yapılmaktadır?

Öncelikle yapmanız gereken birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunun için Sync.ME adında ki uygulamayı kullanabilirsiniz. İşte Facebook görüntülerini kişi görüntüleri ile senkronize etme işlemi yapımı;

  • Android veya İOS işletim sistemine sahip mobil cihazına Sync.ME uygulamasını indirmelisiniz. Böylece bağlantılar yardımıyla işletim sisteminize indirerek yükleyebilirsiniz.
  • Uygulamanın en temel özelliği, spam aramalarını tespit etmektedir. Böylece bilinmeyen numaraların aramalarını tanımlamak için Facebook görüntü aktarma işlemini kullanabilirsiniz.
  • ME uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra, Uygulamanın Rehberinize erişimine izin verin. Ardından ekran üzerinde mobil telefon numaranızı girin ve devam et seçeneğine tıklayın.
  • Uygulama öncesinde numaranızı kaydetmek için birkaç dakika kadar bekletecektir. Ardından sosyal medya hesabınızın bağlantısını isteyecek. Uygulamadan üzerinden Facebook’u senkronize edebilirsiniz.
  • Bunun için Facebook uygulamasına girerek, Facebook bilgilerinizin erişimine izin verin.
  • Böylece Facebook hesabınız Sync.ME uygulaması ile senkronize haline alacaktır.
  • Ardından profil resimlerini de senkronize edebilmek için sağ üst köşe de Next butonuna tıklamalısınız.
  • Uygulama bu noktadan sonra rehberinizde ki tüm kişileri eşitleyecektir.

Uygulamanın çalışması tamamlanmasıyla birlikte, eşleşen kişileri de incelemeniz için ayrı bir pencere açılacaktır. Burada OK tuşuna basabilirsiniz.

Rehbere Facebook Görüntülerini Ekleme

Böylece uygulamanın eriştiği kişilere bakma işlemini de tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında güncellenmiş olan fotoğraflara da ulaşabilirsiniz. Bunun için uygulamayı daima açık tutmalısınız.

Eğer sizde rehberinizde kişilere Facebook sosyal medyası üzerinden görüntüleri eklemek istiyorsanız, pratik olan bu yöntemi kullanabilirsiniz. Umarız bu konuda sizlere yardımcı olabilmişizdir.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Facebook Görüntülerini Müşteri hizmetleri & Facebook Görüntülerini Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Facebook Görüntülerini üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Facebook Görüntülerini hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *