Defacto Müşteri Hizmetleri İletişim – Çağrı Merkezi Telefonu

Hazır giyim sektöründe 2005 yılından bu yana sektörün liderliğini üstlenen Defacto, başladığı tek bir dükkanla çıktığı yolda şimdi Türkiye’de 500’e yakın mağazası yurtdışında ise 200’e yakın fiziki mağazası bulunmaktadır. Ayrıca genel olarak Türkiye’de en büyük ilk 3 şirket içerisinde yer almaktadır. Yenilikçi düşünce yapısıyla dünya modasını takip ederek her tarza ve zevke özgü ürünler üreten özel tasarımcı ekibiyle çalışarak sürekli güncel kalmaktadır. Son zamanlarda açtığı internet alışveriş mağazası ile de büyük talep görmektedir. Defacto ayrıca müşterilerinin arkasında durarak sattığı ürünlerin değişim ve iade gibi taleplerini tecrübeli müşteri hizmetleri ekibiyle hemen cevap vermektedir. Defacto müşteri hizmetleri içerisinde oldukça büyük bir kadro çalışmaktadır. Çünkü Defacto, kazanmanın ve büyümenin yolunun müşterilerine sunduğu hizmetten geçtiğinin bilincinde hizmet vermektedir.  Uygun fiyat politikasıyla her kesimin ulaşabileceği ürünleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Ayrıca uygun fiyatlı ürünlerine dönemsel ekstra indirim kampanyaları sunarak adeta bir indirim panayırı yapmaktadır.

defacto.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Defacto indirim kodu, hediye çeki ve promosyon kampanyalarını takip etmek isterseniz Defacto İndirim Kodu << buraya tıklayarak güncel indirim kodu kuponlarına ulaşabilirsiniz.

Defacto Çağrı Merkezi

Satış öncesi ve sonrası aklınıza takılan soru, sorun ve şikayetler için Defacto çağrı merkezi başta olmak üzere diğer tüm iletişim bilgileri üzerinden Defacto’ya ulaşarak çözüm arayabilirsiniz.

0850 222 27 15

Defacto çağrı merkezi çalışma saatleri Pazartesinden Cumartesiye kadar 08:00 – 22:00 arası, Pazar günleri ise 09:00 – 22:00 arasıdır.

Defacto Diğer İletişim Bilgileri

Defacto Merkez Telefon Numarası: (0212) 705 12 12

Defacto Merkez adresi: DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Ayrıca Defacto müşteri hizmetleri ile ilgili öneri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak bırakarak diğer müşteriler için bilgi sağlayabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Defacto Müşteri Müşteri hizmetleri & Defacto Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Defacto Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Defacto Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Nimet Çanakpınar

    LÜTFEN MNG kargo ile göndermeyiniz. verdiğmiz adres şehir merkezi olsun art bölgesi olsun sürekli sorun yaşamaktayız. siparişlerimizin %95 i muakkak sorunlu lütfen rica ediyorum defactodan verdiğimiz siparişlerimizi mng kargo ile göndermeyiniz. trendyoldan defacto marka kıyafet aldım en son mng kargo ile gönderildi art bölgesi diye getirmiyorlar. 3 gün içinde almazsanız iade diyorlar işimede evimede çok uzak bir şube gidip almak çok sorun birde iade olunca sıkıntı yaşanıyor iş adresim şehir merkezinde oraya versem ya aramıyorlar getirdik diye ya müşteri yoktu diyorlar malesef böyle şeyler yaşıyorum 3 yıldır bu durum böyle ilk defa bu şikayetleri dile getiriyorum lütfen dikkate alınsın.

  2. Nuran yıldız

    Sparişlerim onaylanmıyor