Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türkiye’de 50’den fazla ilde 150’den fazla mağazasıyla müşterilerine hizmet veren Boyner 1981 yılında ilk mağazasını “Çarşı” adı altında açmıştır. Şimdi sayılı markalar içerisine giren Boyner elektronik ve gıda dışında her alanda geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunuyor. Son olarak 2013 yılında YKM markasını satın alarak hacmini iki katına çıkararak büyüme ivmesini oldukça yükseltmiştir. Boyner müşteri hizmetleri konusunda oldukça hassas davranmakta sattığı ürünlerin arkasında her zaman durmaktadır. En küçük bir sorunda Boyner müşteri hizmetlerine sözlü yada yazılı olarak ulaşmanız dahilinde memnun kalacağınızı gözlemleyebilirsiniz.

Boyner Çağrı Merkezi

Satış öncesi ve sonrası başta olmak üzere iş birliği, yardım ve bilgi sorgulama gibi bir çok konuda Boyner çağrı merkezi telefonunu arayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde hizmet sunan müşteri temsilcileri sizleri bekletmeksizin sorunlarınızı çözmek adına telefonun diğer ucunda beklemektedir. Boyner çağrı merkezi çalışanları sabırla sizleri dinler ve anlar, ardından isteğinize en uygun cevabı verirler.

444 29 67

Boyner Çalışma Saatleri: Mağaza ve çağrı merkezi çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu her gün  saat 09:00 ile akşam 22:00 arası müşterilerine hizmet vermektedir.

Boyner iletişim Bilgileri

Merkez Ofis Boyner Telefon Numarası: 0212 335 75 00

Boyner Mail: [email protected][email protected]

İnternet Sitesi: www.boyner.com.tr

Ayrıca Boyner mağazası ile ilgili paylaşmak istediğiniz boyner şikayet, tavsiye ve tecrübelerinizi aşağıdan yorum olarak bırakabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Boyner Müşteri Müşteri hizmetleri & Boyner Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Boyner Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Boyner Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Gökhab Gürel

    Merhaba İzmir hiltown magazından aldıgım colımbia montunda lekelenmeler cıktı. Bunun uzerine inceleme için magaza ya göturduk. Yasal sure magaza kapanmadan doldugu halde. Degisim iade İcin yardımcı olmadılar. Müşteri hizmetlerini aradığımız halde haklısınız ama yapabilecek bir deyim yok diyerek bir cevap alıyoruz. Kısın verilen monttan halen daha cevap yok. Para iadesini istiyoruz yeterince mahsur durumdayız. Lutfen yardımcı olurmusunuz dönüş bekliyorum