ZyXEL Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

ZyXEL Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi – İletişim Bilgileri

1992’den bu yana İletişi,  ağ ve telekomünikasyon alanında öncü bir marka olmayı başaran ZyXEL dünya çapında oldukça büyük hizmetler vermiştir. İnovasyon ve gelişime odaklı teknolojik altyapısını geliştirirken  aynı zamanda müşteri hizmetleri kalitesi için tüm geri dönüşleri değerlendiren bir anlayışa da sahiptir.  ZyXEL özellikle Türkiye ZyXEL marka modemleriyle tanınmaktadır. Bu yüzden ZyXEL müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen bir çok kullanıcı internet sorunlarından dolayı bunu yapmak istemektedir. Fakat modem tekonolijilerinin yanı sıra başka ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de ZyXEL hem ev kullanıcıları hemde şirket kullanıcıları için bir çok ağ ve iletişim hizmeti sağlamaktadır. Dünya genelinde 1500’den fazla iş ortağıyla çalışan bu teknoloji firması ülkemizde başlıca çalıştığı iş ortakları Türk Telekom, Göknet, Extranet, Millenicom, D-Smart olarak önde gelir.

 

Zyxel Türkiye Çağrı Hizmetleri Numaraları

Günün her saati ve haftanın yedi günü kesintisiz hizmet sağlayan Zyxel Türkiye çağrı merkezi telefonu üzerinden teknik destek, ürün bilgisi, soru ve sorunlarınız gibi bir çok konuda hızlı destek alabilirsiniz.

444 1 759

444 1 150

Zyxel Teknik Servis İletişim Bilgileri

0212 3141819

Daha hızlı sonuç almak ve sorun yaşamamak  için arızalı ürününüzü göndermeden önce

Teknik Destek Kanalları üzerinden arıza kaydı oluşturmanızda yarar var.

ZyXEL Diğer İletişim Bilgileri

ZyXEL müşteri hizmetlerine özellikle yazılı olarak iletişim kurmak istediğinizde işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesi adına, ZyXEL üzerinde bulunan etikete yer alan “Model, seri, mac numarası gibi bilgiler yanı sıra sorunuzun veya arızanın özetini yazınız. Ayrıca size geri dönüş sağlana bilmesi için telefon numaranız ve mail adresiniz gibi iletişim bilgilerini de eklemeyi unutmayınız

Eğer ulaşmak istediğiniz ZyXEL hizmeti, güncellemeler, kurulum, kullanım gibi teknik destek dokümanları gibi sık sorulan konularda bilgiye ulaşmasa BURAYA tıklayarak ZyXEL Türkiye hızlı destek sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra internet üzerinden Zyxel’e mesaj göndererek geri bildirim sağlamak isterseniz

Zyxel İletişim Formu üzerinden bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bir yazılı iletişim yolu olan Fax göndermek isterseniz

Zyxel Faks: +90 212 220 25 26

Zyxel Müşteri Hizmetleri Türkiye e-Posta adresleri:

Her konuda çekinmeden mail atabileceğiniz destek ve bilgi adresleri

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Zyxel Türkiye Adres:

Kaptan Paşa Mahallesi
Piyale Paşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No: 73 Kat: 6 Şişli
34384 Şişli/İSTANBUL

 

Sizlerle Zyxel Model ve ağ hizmetleri markasının Türkiye içi iletişim bilgileri paylaştık. Sizlerinde Zyxel hakkında görüş, düşünce ve şikayetlerini aşağıdan yorum olarak iletmek isterseniz bekleriz..

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 1,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
ZyXEL Müşteri Müşteri hizmetleri & ZyXEL Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için ZyXEL Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ZyXEL Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Hüseyin Aslan

  Modemin de hiç bir ışık yanmıyor.Priz değişikliği yaptım yine olmadı.komsunun hattına bağladım yine de bir ışık olmadı. Müşteri hizmetleri aradım.size yonlendirildim.Ariyirum tenik bir sorumlu ile görüşmedim.Problemimin çözümlenmesini istiyorum.

 2. Zeynep

  müşteri hizmetlerine 1 haftadır bağlanmaya çalışıyorum dakikalarca bekletip sonra meşgul oluyo muhatap olacak kimse yok!

 3. Muammer polat

  Türktelekom internet hattım 5 gün boyunca çalışmadı Telekom’u aradığımda sorunun modemden kaynaklandığını ve sizin 4441759 nolu telefon numarasını verdi bu numarayı aradım 1 saat Saçma müzik dinlememe rağmen müşteri temsilcinize ulaşamadım bu modemi alalı 2 ay oldu niye düzgün hizmet vermiyorsunuz insanların vakti boşmu 1 saatten fazla bekletiyorsunuz lanet ürünü Telekom’a iade edeceğim

 4. Ozan

  Merhaba Zyxel modemim de arıza var Teknik servis getirilmesini öneririm çünkü kablolarda problem olabilir veya modem de arıza olabilir Lütfen ilgileniniz cep telim 0546 492 24 15 burdan bana ulaşabilirsiniz istanbul büyükçekmece de oturuyorum

 5. Ozan

  Hizmetiniz için teşekkürler.