Monster Bilgisayar – Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim

Monster Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Özelikle oyun laptopu (notebook) denince aklımıza ilk gelen yerli markalardan birisi olan Monster. Uzun yıllardır üst seviye oyuncu bilgisayarları ve donanımlarını müşterilerine sunmaktadır. Bir çok bütçeye uygun üst, alt ve orta seviye olarak hazırladığı bilgisayarlarıyla her bütçeye uygun, rakipleriyle yarışır şekilde Monster severlerin yüzünü güldürmektedir.  Sadece müşterilerine ürünlerini satarken değil sattıktan sonrada hizmetlerine devam eden Monster’ın öne çıkan müşteri hizmetlerinden bir tanesi de ömür boyu satmış oldukları bilgisayarlara ücretsiz bakım hizmeti sunmasıdır. Bu bakım hizmetinin içerisinde, fan temizliği, termal macun yenilemesi gibi zamanla ihtiyaç duyulan önemli faktörler yer almaktadır. Monster teknik servis hizmetleri de her şehirde olmasa da anlaşmalı kargolarla size en yakın monster servis noktasına kolay kargo seçeneği sunmaktadır.

Monster Çağrı Merkezi Numaraları

Pazar günleri hariç müşterilerine telefon desteği sunan Monster Bilgisayar haftanın 6 günü  09:00-18:00 saatleri arasında destek ve bilgi için telefonun ucunda beklemektedir. Monster Çağrı Merkezi telefon numaraları müşteri hattı ve sabit hat olarak iki adettir.

0850 255 11 11

0216  449 49 30

Monster Diğer İletişim Bilgileri

Monster müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir çok sebebiniz olabilir. Mesela notebook arızası, monster yedek parça, monster teknik servis ihtiyacı gibi bir çok durum bunlardan bir kaçıdır. Bu tür istek ve önerileriniz için Monster Bilgisayarla iletişime geçmenin farklı bir çok yolunu sizlerle paylaşıyoruz.

Monster E-Posta Adresi:

[email protected]

Monster Fax: +90 ( 216 ) 449 49 36

Monster Mesaj:

Monster İletişim Formu

Monster Teknik Servis Adresi:

Osmanağa Mahallesi, Nüzhet Efendi Sk. 34/B, 34714 Kadıköy / İstanbul

 

Sizlerle paylaştığımız Monster iletişim bilgilerinden ziyade diğer kullanıcılarla paylaşmak istediğiniz Monster şikayet, öneri ve tecrübelerinizi aşağıdan yorum olarak bırakabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Mert

    Arkadaşim yanlişlikla taş al para geri almak istiyorum olmuyor bana yardimci olabilirmisiniz

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>