Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri 

Vatan Bilgisayar, ilk olarak 1983 yıllında açtığı mağazasıyla Türkiye’de önde gelen markalardan birisi olmayı hızla başarmıştır. Günümüz itibariyle 50’den fazla ilde, ortalama 4 bin çalışanıyla ve 150 civarı mağazasıyla müşterilerine hizmet sunmaya son hızla devam etmektedir. Vatan Bilgisayar çalışanları, müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmesi adına sürekli eğitimler alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret eder. Yüzlerce markanın bulunduğu ürün yelpazesinde sizin için en uygun donanımı belirlemek için eğitim alan müşteri temsilcileri hem mağazalarımızda hemde müşteri hizmet iletişim kanallarımızda sizleri karşılamaktadır. 

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi

0850 222 56 56

Hafta içi 9:00 – 18:40 hafta sonu 10:00 – 17:00 arası vatan bilgisayar çağrı merkezi üzerinden yardım ve destek alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri

Vatan Mağazaları haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında müşterilerini kabul ederek hizmet sunmaktadır.

Vatan internet sitesi üzerinden ise 7 gün 24 saat  destek alabilirsiniz

Vatan Bilgisayar E-Posta Adresi: [email protected]

Ayrıca Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ile alakalı şikayet, soru ve sorun ve tecrübelerinizi gibi paylaşmak istediklerinizi bizlere aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Vatan Bilgisayar Müşteri hizmetleri & Vatan Bilgisayar Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Vatan Bilgisayar üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Vatan Bilgisayar hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. efehan

    abi ps5 nezaman gelacek