Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Casper Müşteri Hizmetleri

Casper Müşteri Hizmetleri İletişim

Casper markası 1991 yılın ülkemizin henüz teknolojide emeklediği bir dönemde 3 mühendis tarafından risk alınarak girilmiş bir projeden bu gün dünya markalarıyla rekabet eden bir isim haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana hız kesmede soluksuz büyüyen Casper’ın en büyük destekçileri yine kendi vatandaşları olmuştur. Casper’ın şimdi Türkiye’de inanılmaz büyük bir üretim sahası vardır ve burada 500’den fazla kişi müşterilerine iyi teknolojiyi sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca yurt dışında bir çok teknoloji firmasıyla da ortak çalışmalar üretmektedir. Günümüzde Casper yıllık ortalama bir milyondan fazla ürün üretmektedir. Casper müşteri hizmetleri konusunda da oldukça iyi bir konumdadır. Ülkemizin bir çok yerinde yer alan Casper teknik servis noktaları yanı sıra Casper mağazaları, Casper satış noktaları ve  Casper müşteri hizmetleri telefonlarıyla kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Casper Çağrı Merkezi

Destek ve hizmet almak adına Casper’a ulaşmak için tuşlamanız gereken numaramız aşağıda ki gibidir. Casper Çağrı Merkezi Telefon Numaraları her bölge ve amaca göre değişiklik gösterse de bununla uğraşmadan direkt olarak Casper ile ilgili almak istediğiniz hizmeti bildire bileceğiniz aynı zamanda Casper şikayet, soru ve sorunlarınızı iletebileceğiniz 0850’li bir numarası mevcuttur.

0850 250 77 77

Casper Teknik Servis ve Destek İletişim

Casper teknik servis konusunda da siz müşterileri için eşi benzeri görülmemiş hizmetler sunmaktadır. Jet Sevis, turbo Servis, 1 saate servis ve yerinde servis hizmet sunan casper teknik destek ekibi, Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Türkiye’nin bir çok noktasında ve yurt dışında bir çok hizmet noktası bulunan Casper teknik servis hizmetlerinin başlıca merkez iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

E-Posta: [email protected]com

Casper Merkez Adresi: Casper Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:47 , Casper Plaza Ümraniye / İstanbul TürkiyeCasper Teknik Servis

 

Casper hakkında paylaşmak istediklerinizi aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz..

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *