Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Casper Müşteri Hizmetleri

Casper Müşteri Hizmetleri İletişim

Casper markası 1991 yılın ülkemizin henüz teknolojide emeklediği bir dönemde 3 mühendis tarafından risk alınarak girilmiş bir projeden bu gün dünya markalarıyla rekabet eden bir isim haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana hız kesmede soluksuz büyüyen Casper’ın en büyük destekçileri yine kendi vatandaşları olmuştur. Casper’ın şimdi Türkiye’de inanılmaz büyük bir üretim sahası vardır ve burada 500’den fazla kişi müşterilerine iyi teknolojiyi sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca yurt dışında bir çok teknoloji firmasıyla da ortak çalışmalar üretmektedir. Günümüzde Casper yıllık ortalama bir milyondan fazla ürün üretmektedir. Casper müşteri hizmetleri konusunda da oldukça iyi bir konumdadır. Ülkemizin bir çok yerinde yer alan Casper teknik servis noktaları yanı sıra Casper mağazaları, Casper satış noktaları ve  Casper müşteri hizmetleri telefonlarıyla kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Casper Çağrı Merkezi

Destek ve hizmet almak adına Casper’a ulaşmak için tuşlamanız gereken numaramız aşağıda ki gibidir. Casper Çağrı Merkezi Telefon Numaraları her bölge ve amaca göre değişiklik gösterse de bununla uğraşmadan direkt olarak Casper ile ilgili almak istediğiniz hizmeti bildire bileceğiniz aynı zamanda Casper şikayet, soru ve sorunlarınızı iletebileceğiniz 0850’li bir numarası mevcuttur.

0850 250 77 77

Casper Teknik Servis ve Destek İletişim

Casper teknik servis konusunda da siz müşterileri için eşi benzeri görülmemiş hizmetler sunmaktadır. Jet Sevis, turbo Servis, 1 saate servis ve yerinde servis hizmet sunan casper teknik destek ekibi, Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Türkiye’nin bir çok noktasında ve yurt dışında bir çok hizmet noktası bulunan Casper teknik servis hizmetlerinin başlıca merkez iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

E-Posta: [email protected]com

Casper Merkez Adresi: Casper Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:47 , Casper Plaza Ümraniye / İstanbul TürkiyeCasper Teknik Servis

 

Casper hakkında paylaşmak istediklerinizi aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz..

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Casper Müşteri Müşteri hizmetleri & Casper Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Casper Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Casper Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Ümit adnan ağırkaya

  15 ay önce Casper via s28 ttablet aldım garantisinin bitimine 9 ay kala jarz soket yuvası arıza yaptı yani yuvanın içi kırıldı yetkili servise götürdüm garanti kapsamına girmediğini söylediler ve 80 tl ücret aldılar. Orası garantiye girmiyor burasi garantiye girmiyor peki neresi garantiye giriyor? Cok ucuz müsteri memnuniyetiniz var.

 2. derya

  şuanki yazdığım tarih ve saatten yaklaşık 2 dk öce teknik destek için 0850 olan numaranızı aradım dört kişi bekledikten sonra telefona çıkan kişinin ne dediğini anlıyamadığımı mırıldanmadan konuşmasını istedim.Aynı konuşma şekliyle anlatmaya devam etti ağzında lafları yuvarlaya yuvarlaya konuşmaya yine anlıyamadığımı söyledim fakat kendisi sesimi alamıyosam konuşmaya devam edemiyeceğini söyledi ben duyduğumu sadece konuşmasını anlamadığımı söylerken telefonu kapattı sorun hatta değil gevşek gevşek ne konuştuğu anlaşılmayan çalışanınızdan kaynaklıydı.Ve okadar beklememe ve bilgisayardakisorunumu gidermem gerekmesine karşın görşmeyi kafasına göre sonlandırdı.konuşurkem ağzını kullanmasını ve istemeyerek çalışıyosa derhal işini bırakmasını öneririrm terbiyesizlik ve saygısızlık örneğidir.
  aynı şekilde size davranıldığını bir düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız.yine söylüyorum sesin seviyesinde değil kişinin lafları ağzında çevirerek konuşmasından kaynaklı bir sorundu telefonbaşında çalışabilmek bu olmasa gerek.
  kişiden şikayetimi yineler daha iyi çalışanlarınızla karşılaşmayı umarım!!!!!!!!

 3. Mehmet

  CASPER sorunum için yardımcı olmadınız müşteri memnuniyeti (0)

 4. Mehmet Özay

  Merhaba, Adımakayıtlı 353723100050368 seri noluVIA G3 cihazım 06.03.2020 tarihinde şarj olmadığı için Adana Teknomert servisine teslim ettim, cihazımın tamiri garanti kapsamında yapılarak kargo ile adresine teslim edildi, cihazımı açtım ve sürekli kullandığım programları ve eposta vs. bilgilerimi yüklemek için kullandım cihazımın şarjı bitmeye yakın şarj olması için fişe taktığımdan şarj almadığını tespit ettim. Görevim gereği il dışında olduğumdan cihazı servise götüremedim, cihazımı ancak 21.04.2020 tarihinde teslimini sağlayabildim ve ilgili servise sorunun çözülmediğini telefonumun şarj almadığını ilettim. Servis görevlisi cihazı kontrol edip bilgi vereceğini bildirerek teslim aldı. İlgili servis bana dönüş yaparak cihazımda sıvı teması olduğunu ve garanti kapsamında tamirinin yapılamayacağını ücretli yapılabileceğini söyledi, cihazımı kargodan teslim aldıktan sonra kısa bir süre kullandım hiçbir şekilde sıvı teması olmadı cihazı şarj olmadığı için orjinal kutusunda muhafaza ettim, 1 yıldır titizlikle kullandığım ve severek kullandığım mağduriyet yaşadığım cihazımın garanti kapsamında tamirinin yapılması için ilgili teknik servisle irtibata geçilerek cihazımın parça değişiminin yapılması için gerekli hassasiyeti göstermenizi bekliyor iyi çalışmalar diliyorum…

  Mehmet Özay 05052961797