Little Ceasesars Pizza Müşteri Hizmetleri Sipariş ve Şikayet Numaraları

Little Ceasesars Sipariş, Şikayet ve Sorun Hattı

Little Ceasesars İletişim Sipariş

Little Ceasesars, 1959 yıllında Mike ve Marion Ilitch çifti tarafından açılan Little Ceasesars pizza dükkanının ismininde oldukça enteresan bir hikayesi var. Bildiğiniz üzere ünlü büyük roma imparatoru Sezar’a göndermek yaparak Marion, kocasına küçük Sezar ismini takmıştı. Bu espiri sonucu ikili ilk dükkanlarının marka ismini de Little Ceasesars koymayı tercih etti.  Şimdi ise bu küçük başlayan ama hızla büyüyen Little Ceasesars dünyanın dört bir yanında müşterilerine hizmet etmektedir. Uzmanlık alanı Pizza olan bu işletmenin müşterileri de gerek lezzeti gerek kalitesiyle Little Ceasesars Pizza ismini ilk tercihlerine almışlardır. Sizlerde bu muhteşem pizza lezzetini kapınızda görmek isterseni Little Ceasesars sipariş numarasını arayarak yada onlline pizzza siparişi vererek kapınıza kadar umanı üzerinde alabilirsiniz. Ayrıca Little Ceasesars şikayet gibi konularda oldukça hassas davranmaktadır. Herhangi bir alışveriş sonrası yada öncesi Little Ceasesars şikayetiniz oluşursa bunu yine aynı şekilde Little Ceasesars iletişim bilgilerinden iletebilirsiniz. Little Ceasesars Müşteri hizmetleri her konuda yanınızda.

Little Ceasesars Sipariş Numarası

Hemen Ara kapına kadar Nefis Little Ceasesars pizzası lezzeti gelsin!

444 52 44

Çalışma Saatleri: 10:30 02:00 arasında çalışma saatlerinde siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Little Ceasesars Diğer İletişim Bilgileri

Little Ceasesars pizza ile ilgili şikayet, görüş, öneri ve istekleriniz gibi bir çok konuda ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri

Merkez Ofis

Destek e-Posta Adresleri

[email protected]

[email protected]

Merkez Ofis

Tel: +90 212 604 14 14

Faks: +90 212 630 35 35

Merkez Adres

15 Temmuz Mah. Bahar Cad. Polat iş Merkezi
No:6 A. Blok Kat:1 34212
Bağcılar-Güneşli/İstanbul

 

Yukarıda sizlere Little Ceasesars sipariş ve şikayet durumlarını illete bileceğiniz iletişim bilgilerini paylaştık. Ayrıca aşağıda bulunan yorum formu aracılığıyla Little Ceasesars pizza hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Little Ceasesars Müşteri hizmetleri & Little Ceasesars Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Little Ceasesars üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Little Ceasesars hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Muammer Girgin

  Becerip bir siparişide gönderemiyorsanız kapatın şubeleri neye yararsınız.
  sipariş alınıyor beş dakika sonra şubenin alanına girmiyormuşsunyz siparişi iptal ettik diye aranıyor ve pişkin pişkin şube alanları anlık değişiyor deniliyor.
  Bu ne tutarsızlıktır. Güven konusunda sınıfta kaldınız . Artık kullandığınuz malzeme nin kalitesiyle ilgili bile güvensizim.

 2. Hıdır akar

  Merhaba kar
  Bugün saat 18:30 da sipariş verdim. Saat 20:00 oldu siparişim gelmedi.istanbul yeşilpinar Şubeyisini kaç defa aradım sürekli oyaladilar. Yolda geliyor diyip. En son kurye bulamamış dediler bir buçuk saat sonunda. Ben bu şubeden daha öncede sipariş veriyordum. Son dönemde hep siparişlerim 1 saat te geliyor. Pizza artık pizza olmaktan çıktıktan sonra. Muhatap olacak yetkili bulamadım. Siparişim iptal ettim bir buçuk saat sonra. 5 yaşındaki oğlum pizzanizi sevdiği için ordan sipariş verdim. Fakat artık bardağı tasirdilar bundan sonra sizden sipariş vermeyi düşünmüyorum. Çok ilgizis davranışı.
  İyi çalışmalar…