Kayseri Avukat – Duran Hukuk Avukatlık Hizmetleri

Duran Hukuk Kayseri Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri

Duran Hukuk Bürosu, uzun yıllardır edindiği tecrübe ve deneyimli avukat ekibiyle Kayseri’de avukatlık hizmetleri sunmaktadır.  Kayseri avukat ve danışmanlık konusunda öncü olan kuruluş sizlere hukuksal olarak bir çok konuda destek olmaya daima hazırdır. Kayseri barosuna bağlı olarak avukatlık hizmeti veren duran hukuk bürosu müvekkillerine Ceza, Boşanma, Ticaret, İş, Aile, İcra gibi daha bir çok alt ve üst kategoride ki davalarınız da, alanında uzman ekibiyle sonuna kadar yanınızda olur.  Cezai bir sorununuz mu var şüpheli, sanık veya mağdur musunuz? Ailevi sorunlarınız var? Boşanma, velayet, mal varlıkları, aile içi şiddet konularında anlaşmazlıklar mı yaşıyorsunuz? Yada bir sigorta avukatına mı ihtiyacınız var? Ayrıca ticari konularda anlaşmazlık ve sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bu ve bunun gibi bir çok konuda Kayseri’de ki müvekkillerimin en iyi şekilde haklarının savunulması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Duran Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Kayseri İletişim Bilgileri

İnsanoğlu, bulunduğumuz bu dünyada bir bilinmezi yaşamaktadır. Bu sebepten dolayı yaşamımızın olağan sürecinde ister istemez bir çok sorunla karşılaşıyoruz. Bu sorunların en ciddilerinden birisi de  hukuki sorunlardır. Her türlü Hukuki süreçte, siz Kayseri de yaşayan vatandaşlarımıza avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Kayseri’de bir avukata ihtiyacınız varsa biz yanınızdayız…

TEL: 0352 232 28 38

CEP TEL: 0555 565 81 73

İnternet Adresi: www.duranhukuk.com

Adres: Barboros mah. oymak Cad. Sümer Hukuk Plaz B Blokd:6  Kocasinan/KAYSERİ

Kayseri avukatlık ücretleri gibi sorularınızı iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.  Ayrıca aşağıdan yorum bırakarak Kayseri Avukatlık hakkında soru, sorun ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Kayseri Avukat Müşteri hizmetleri & Kayseri Avukat Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Kayseri Avukat üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Kayseri Avukat hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Selim işcan

    Araç değer kaybı konusuna bakıyor musunuz acaba?