Burger King Müşteri Hizmetleri Sipariş ve Şikayet Numarası

Burger King Sipariş, Şikayet ve Sorun Hattı

Türkiye’de 650 restoran ve binlerce çalışan büyük fast-food zincirlerinin başında yer alan markalardan birisidir. 1954 yıllında girişimci McLamore David tarafından ilk şubesi açılan yer aradan geçen sadece 5-10 sene içerisinde zincir restoranlar arasına girerek her yere hızla yayılmaya başladı. 1995 yıllında Türkiye’ye giriş yapan  Burger King’in şu an 700 yakın hizmet noktası bulunmaktadır. Burger King Türkiye’de binlerce çalışan müşterileri için elinden gelen azami çabayı sarf etmektedir. Burger King müşteri hizmetleri üzerinden evinize, iş yerinize veya okulunuza sipariş geçerek taze ve sıcak menüleri afiyetle yiyebilirsiniz. Ayrıca Burger King şikayet, soru, ve önerilerinizi ileterek birlikte çözüm arayışına girip Burger King’in kalite standartlarına katkıda bulunabilirsiniz. Slogan olarak benimsedikleri “Have It Your Way” yani Türkçesi “Ne yaparsan yap” sloganıyla özgürlüğe önemi açıkca vurgulayan bir kuruluştur.

Burger King Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

Bir telefon kadar uzağınızda olan lezzet Burger King telefon numaralarını aradığınızda sizlere en yakın olan Burger King restoranının müşteri temsilcisi sizi karşılayacaktır. Başta Burger King sipariş olmak üzere bir çok konuda bu telefon numaralarından destek alabilirsiniz.

444 54 64

0 850 222 54 64

Adres: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Türkiye Yetkilisi:  TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alternatif Telefon: (0212) 215 5205

Faks: 0212 236 56 45

E-mail: [email protected]

Burger King İletişim Formu

Bizlere aşağıda bulunan yorum alanlarından Burger Kingle ilgili şikayet, öneri ve görüşlerinizi açıkça paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Yılmaz Kılıçer

  Bugün saat 12:32:03 multinet ile menü+büyük seçenek hamburger multinetle 22.25 tl ödeyerek aldım aldığım hamburger soğuk,büyük boy patates sıcak çıkmasını beklememe rağmen soğuk ve sadece büyük farkı ödeme ne rağmen patates kutusu büyük içinde araki patatesleri bulasın .
  Yılmaz Kılıçer 05325740888

 2. serkan

  merhabalar
  benım sıkayetım bugun 17.08.2019 olan bır sıkıntıdan dolayı benım ve aılemın canının sıkılması ve mekanda bulunan bır cocugun pıskolojısının bozulması..
  sorun : sef dıye ortada gezen bır bayanın kasıyer genc calısana nasıl rencıde edıcı asagılıycı hakaret etmesıdır. boyle bır calısanı nasıl olurda calıstırırsınız acılen boyle bır kurumda calısmasına son verılmelıdır gereyı yapılmazsada yuksek kurumlara bıldırılıcektır
  ısım olarak sordugumda ebru kormaz dıye soylendı
  burger kınk ıstanbul tasdelen subesı