TikTok Müşteri Hizmetleri İletişim Destek Bilgileri

Tiktok, Musical.ly ekibi tarafından geliştirilerek kullanıma sunulmuştur. Tiktok çıktığı günden beri oldukça ilgi görerek popüler uygulamalar arasına girmeyi hızlıca başardı. Tik Tok uygulaması, insanların videolarını çekerek diğer insanlarla paylaşma olayını temel alır. Öncesinde benzer bir çok uygulama çıkmış olsa da hiç biri TikTok kadar işlevsel olmadığı için kalıcı olamadılar. Diğer video paylaşım eğlence uygulamalarından Tiktok’u ayıran özeliklerin başında, kendine ait efektleri ve özgünlüğü yer almaktadır. Her gün farklı bir popüler konulu video çekerek, sizlerde hayal gücünüzü zorlayıp oldukça eğlenceli videolar ortaya koyabilirsiniz.

Tiktok Müşteri hizmetleriyle iletişim kurmanızı gerektiren bir çok husus olabilir. Bunlardan bazıları Tiktok şifre, hesap, teknik sorunlar gibi başlıca sıkıntılar gelmektedir. Bu tür sorunlarınıza ve daha fazlasına çözüm bulmanız adına Tiktok müşteri hizmetleri bir destek sitesi kurarak bir çok teknik destek sorusuna cevap vermiştir.

TikTok Destek ve Yardım

Ayrıca TikTok iletişim adreslerinin başında e-posta adresi gelmektedir. Sizde amacınıza uygun olarak sorunlarınızı tiktok destek ve yardım ekibine iletmek isterseniz sizlere sunmuş olduğumuz eposta adreslerinden birini tercih edebilirsiniz

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

Sizlere yukarıda Tiktok iletişim bilgilerini sunduk. Sizlerinde Tiktok hakkında bizlerle paylaşmak istediklerinizi aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz. Tiktok şikayet, öneri ve isteklerinizi yorum olarak göndererek insanlarla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tiktok İndir

Henüz sizlerde Tiktok uygulamasını ceptelefonu veya tablet gibi akıllı cihazlarınıza indirmediyseniz hemen aşağıdaki bağlantıları kullanarak eğlenmeye başlayabilirsiniz. Tiktok indirme oldukça kolaydır. İos veya Android tabanlı herhangi bir cihazınıza kolayca indirip kurarak, ister misafir olarak videoları izler isterseniz kolay bir üyelik oluşturarak Tiktok dünyasına sizde adım atarsınız.

Tiktok Android İndir

Tiktok İOS İndir

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Sürbahanlı

    BEN BİR TİKTOK KULLANICISI OLARAK BIR KONUDA RAHATSIZIM ŞÖYLEKİ ; TIKTOK KULLANICILARININ VIDEO YORUMLARININ ÜSTÜNDE YARATICI OLARAK YAZILMASI BIR MÜSLÜMAN OLARAK BENİ ÇOK RAHATSIZ EDIYOR YARATMA FIILI SADECE ALLAH’A MAHSUS OLUP BIZIM GIBI NACIZ INSANOGLUNUN SINEGIN KANADINI DAHI YARATAMAYACAGIMIZ ORTADADIR..TIKTOK SADECE TÜRKİYE’DE DEĞİL DÜNYADA BİRÇOK MÜSLÜMAN ÜLKELERDE KULLANILMAKTADIR ŞUNA ÇOK EMINIMKİ MİLYONLARCA MÜSLÜMAN BU İBAREDEN RAHATSIZ OLMAKTADIR BUNUN ACİLEN DEGISTIRILIP, YARATICI KELIMESININ VIDEO KULLANICILARININ BASKA BIR IBAREYLE YAZILMASI KONUSUDUR..ŞİMDIDEN TEŞEKKÜRLER…