Puma Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

Puma, 1924 yıllında Rudolf (Rudi) Dassler tarafından temeli atılmıştır. Fakat 1950’li yıllardan abisiyle ortaklaşa yürüttüğü ayakkabı üretiminden ayrılarak kendi markasını oluşturmuştur. Diğer kardeş olan Adi Dassler ise yakından bildiğiniz diğer bir marka olan Adidası kurmuştur. Puma 4 bin civarı çalışanıyla yine 80 civarı ülkede ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Puma Türkiye Müşteri Hizmetleri konusunda oldukça ilgili ve çözüm odaklı bir iş şekli geliştirerek Türk kullanıcılarınuda memnun etmektedir. Özellikle ayakkabılarıyla ön plana çıkan fakat bunun yanında her türlü spor malzemesi seçeneğini müşterilerine de sunan oldukça. köklü bir kuruluştur. Spor arabalardan, tutunda dünya kupalarına kadar oldukça büyük marka ve organizasyonların sponsorluğunu da üstlenmektedir.  Puma konusunda yaşadığınız sorunları müşteri temsilcilerine ulaşarak yada puma mağazası yada yetkili satış kanallarına bildirerek hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Puma Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Belirtilen mesai saatleri içerisinde Puma çağrı merkezi numaralarını tuşlayarak, gerek ürün bilgisi, gerekse istek, şikayet, öneri ve görüşlerini özgürce iletebilirsiniz.

Puma Çağrı Merkez

0850 755 19 48

Puma Merkez Telefonu

Tel: 0212 999 10 20

Puma Çalışma Saatleri

Pazartesi  – Cumartesi dahil arasındaki günler

Saat 09:00 – 21:00 arası

Puma Diğer İletişim Bilgileri

Fax: 0212 875 6526

ePosta: [email protected]

Puma İletişim Formu

Puma Merkez Adres

Bakir ve Pirinç Sanayicileri Sitesi, Mustafa Kurtoğlu Caddesi, No: 9, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye

 

Sizlerde Puma markası ile ilgili şikayet, görüş ve tecrübelerinizi bizlerle aşağıda bulunan yorum kutuları vasıtasıyla paylaşabilirsiniz. Puma müşteri hizmetleri bilgileri sizlerle yukarı tarafta paylaşılmıştır, resmi destek ve yardımlar için bu iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Serdar izkübarlas

    Memnun olmadığım ürünü nasıl iade edebilirim

  2. TÜBA

    Bir daha asla aslaa Puma almam. Aldığım ürün hatalı olduğu için geri yolladılar. Onaylanmış yenisini almam için aradılar. Almaya gittim, ürün değişikliği yapmam koşulunda 70 tl fark ödemem gerektiğini söylediler. Halbukü alacağım ürün daha önceki aldığım ayakkabıdan daha uydundu