Nike Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

Nike Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Nike, 1971 yılında Phill Knight tarafından kurulduğunda bu kadar büyük bir yol kaydedeceğini hiç kimse düşünmemişti. İlk olarak spor ayakkabılar üzerine yoğunlaşan Nike zamanla tüm spor malzemelerinde bir marka olmayı başardı. Şüphesiz ki Nike markası denince akla gelen ve Swoosh adında ki logosu bu başarısına katkı sağlamıştır. Bunun üzerine henüz üniversite mezunu olan ve sadece 35 dolar gibi bir rakama bu logoyu çizen Carolyn Davidson’a daha sonraları ödül olarak bir miktar Nike hissesi verilmesini uygun görmüşlerdir.  Nike müşteri hizmetleri konusunda hizmet verdiği her ülkede azami çaba sarf etmektedir. 25 binden fazla çalışanıyla merkezi ABD bulunmasına rağmen üretimin çoğunu Asya ülkelerinde gerçekleştirmektedir. Binlerce çalışan yine Nike müşterine hizmet sağlamak amaçlı sürekli çalışmaktadır. Nike markasının Türkiye’de de bir merkez ofisi yer almaktadır.

Nike Çağrı Merkezi

Nike müşteri hizmetleri üzerinden destek, şikayet, öneri ve talepleriniz için bir kaç Nike telefon numarası bulunmaktadır. Amacınıza uygun olan Nike telefon numarasından çalışma saatleri içerisinden hizmet alabilirsiniz.

Genel Müdürlük Çağrı Merkezi

(0212) 365 04 04

E-Ticaret Sitesi Çağrı Merkezi

0 (212) 365 04 90

Nike Şikayetleriniz İçin

0 (212) 346 19 19

Nike Çalışma Saatleri

Nike Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Hafta içi Pazartesi – Cuma 

09:00 – 18:00 o saatleri arasında.

Nike Diğer İletişim Bilgileri

Nike Türkiye İletişim Formu

Faks: 90 212 365 04 99

Nike Türkiye Adres
Büyükdere cad. Nurol Plaza No:257 B Blok Kat:9 Maslak 34398 İstanbul

Sizlere Nike Türkiye Müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini yukarıda paylaşmış bulunuyoruz. Sizlerinde Nike hakkında duygu ve düşüncelerinizi bizlere aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *