Mc Donalds Müşteri Hizmetleri Sipariş ve Şikayet Numaraları

Mc Donalds Sipariş, Şikayet ve Sorun Hattı

Mc Donalds müşteri hizmetleri iletişim

Mc Donalds, ilk dükkanını 1940’da Amerika’da açtığında bu kadar büyüyeceğini kim bile bilirdi? 1986 yılı itibariyle Türkiye’de hizmete başlayan ilk Mc Donalds restoranı hızlıca ülkemizde de büyük ilgi görerek tüm şehirlere yayılmayı başarmıştır. 2 milyona yaklaşan çalışan sayısıyla Mc Donalds müşterilerine olabilecek en şekilde hizmet verirken, yine milyarlarca müşterisi tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Buna rağmen Mc Donalds müşteri hizmetleri oluşabilecek her türlü sorun için günün her saati  Mc Donalds müşteri şikayetlerini dinleyerek kendini geliştirmekten geri kalmakla beraber, Mc Donalds müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz Mc Donalds çağrı merkezi hizmetini de en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz Mc Donalds müşteri hizmetleri numarası üzerinden Mc Donalds sipariş hattı olarak yararlana bileceğiniz gibi, görüş, öneri , sorun ve şikayetlerinizi de bu telefon numarası üzerinden direkt olarak iletebilirsiniz. Dünyanın bir çok noktasında 35 bin civarı hizmet noktasıyla, ister yerinde ister kapınızda Mc Donalds hizmete hazır.

Mc Donalds Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Bu numarayı tuşladıktan hemen sonra karşınıza çıkacak olan telesekreter yardımıyla ister siparişlerinizi ilete bilirsiniz isterseniz de bağlnacağınız Mc Donald’s müşteri temsilcisine şikayet ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.
Mc Donalds Diğer İletişim Bilgileri

Mc Donalds Türkiye genel müdürlük müşteri ve kurumsal iletişim adres bilgileri

E-mail: [email protected]

Telefon: (0212) 336 3400

Faks Numarası: (0212) 274 2931

Adres: Büyükdere Caddesi, Özsezen İş Merkezi, A Blok No: 122 / 9, Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul, Türkiye

Mc Donald’s İletişim Formu

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Mc Donalds Müşteri hizmetleri & Mc Donalds Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Mc Donalds üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Mc Donalds hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Gonca Senzarimpionti

  Kesinlikle adına yakışmayan personel barindirmalari saçma sparis veriyorum fakat Cola çeyrek gelmis ve hep surekli düzgün adresi soylememe ragmen yanlis adrese gidiyorlar gerçekten iğrenç personelleri var

  • Gonca Senzarimpionti

   Personel ters ve de bugun başıma gelen şey ayağımda sorun oldugu için ve zilimde sorun olduğu için anahtar atılıyor ve kurye yukarı çıkıyor ama bugün gelen kurye bize yasak dedi yalan konuştu genel bir toplantı yapin mc donalds yakışmayan cahil personel ile dolu

 2. Selahattin Çetin

  01-12 2019 pazar günü 19 33 de sipariş hattından siparişlerimi verdim uzun süre bekledikten sonra tekrar 20 54 te aradım ve siparişimin geldiğini ama bana ulaşılamadığından geri döndüğü söylendi.Tekrar siparişlerimi verdim 40 dakika teslim süresi var dediler.Gelmeyince21 41 de tekrar aradım bu sefer ikinci siparişimi iptal ettiğim söylendi.Ben iptal ettirmediğimi belirtince saat 19 00 dan sonra bulunduğum bölgeye sipariş gelmediği söylendi.Bana bu bilgi en başından verilseydi başka bir yerden sipariş verebilirdim ancak sürekli yanlış bilgiler verilerek çocuklarım ben zor durumda bırakıldık.Lütfen müşteri memnuniyetine biraz daha dikkat edin.