Adidas Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

Adidas Müşteri Hizmetleri

Adidas, 1950 yıllarında markalaşarak büyümeye başlamasından daha öncede Almaya’da 30 yıllık bir tecrübesi vardı. Şimdi bir çok sporcunun tercih ettiği öncü markalar içerisinde yer alan Adidas diğer rakiplerine bir çok alanda fark yaratmayı başarmıştır. Bünyesine binlerce çalışanı olan Adidas spor malzemelerinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması yanı sıra en çok tüketilen ürünü ayakkabılarıdır. Adidad Türkiye içerisinde önemli bir pazar payına sahiptir. Ülkemizde  bir çok spor kulübünün sponsorluğunu da üstlenmektedir. Türkiye’de bulunan binlerce mağzası yanı sıra, Türkiye içi hızlı teslimatı bulunan bir e-ticaret sitesi de mevcuttur. Sizlerde Adidas ürrünleri hakkında bilgi, öneri, siparişi, şikayet gibi bir çok konuda Adidas Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Adidas Çağrı Merkezi

Adidas konusunda çözüm üretebilmeniz adına paylaşmış olduğumuz Adidas Çağrı Merkezi telefon numaraları, sizlere destek ve hizmet sağlamak adına bir telefon uzağınızdadır. Adidas markasıyla ilgili aklınız gelebilecek her türlü, talep, destek, şikayet gibi sebeplerde çekinmeden tuşlayabilirsiniz.

0850 502 61 41

Adidas Diğer İletişim Bilgileri

Adidad Online İletişim Formu

Adidas Türkiye Telefonu (Genel Müdürlük)

(0212) 355 36 00

Adidad Türkiye Merkez Adresi

Mecidiyeköy MahOğuz SokRönesans Mecidiyeköy Plaza No:4 K:1 Şişliİstanbul

Adidas Hakkında

Adidas, dünyanın bilinen en popüler spor malzemesi üreticilerinin başında gelenlerden birisidir. Oldukça ilginç bir kuruluş hikayesine sahip olan Adidas, Adi ve Rudi Dasler  adlı iki kardeşin ortaklaşa 1920’lerde ayakkabı üretmesiyle ilk adımı atmıştır. Ardından iki kardeş anlaşamayarak 1940 yıllarında ayrılırlar. Bir süre sonra Adi Dasler, Adidas markasını diğer kardeş olan Rubi , Puma markasını kurarak ezeli bir rekabete başlarlar. Bitip tükenmek bilmeyen bu çekişmede Adidas oldukça ilginç bir planla Atlet Jesse Owens ile anlaşır ve onun olimpiyatlarda Adidas marka ayakkabı giymesini sağlayarak oldukça popüler olur. Adidas logosu olan üç çizgide 1950’li yılarda başka bir ayakkabı markasının logosudur ve satın alınır. Ayrıca adi markanın ismini Addas koymak istemiştir fakat bu markanın telifi başkasına ait olduğu için Adidas koymak zorunda kalmıştır.

 

Sizlerle yukarıda Adidas Müşteri Hizmetlerine ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini paylaşmış bulunmaktayız. Ayrıca sizlerde aşağıda bulunan yorum alanından, biz ve diğer kullanıcılarla Adidas hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Murat Gezer

  merhabalar ,

  Gaziantep boyner prımall awm den almış olduğum 4.12.2018 tarihli ST3037079 nolu fatura ile almış olduğum CM7492 article numaralı TERREX SWIFT R2GTX ürünü hakkında tarafınıza göndermiş oldugum outdoor ayakkabım inceleme sonucu red cevabı gelmiştir. Ürünle ilgili şikayetim bagcık kısmının goretex olan yüzeyi yıpratması , sağ tek burun destek kısmında açılma sonucu SU GEÇİRİYOR olması ve yan kısımlardaki dikişlerin açılmasıdır. Gelen cevabınızda kullanım kaynaklı sürtünme ,darbe ve yıpranma olarak olumsuz cevap gelmiştir. Ayakkabıyı kullanmam esnasında günlük şehir kullanımında kullanmış olup arazi vs gibi alanlarda kullanmama rağmen bu sorunları yaşadım. Yıpranma ,darbe ve sürtünme adı altında saçma sapan olumsuz ret cevabı bana hiç mantıklı gelmemekle beraber bu fiyata satmış olduğunuz ürünün kalite anlamında daha yüksek standartlarda olması gerekir. Ürünün üzerindeki bağcık sürtünmesine ve yan destek kısmı açılmasına kullanıcı olarak yapacagım birşey olmamakla beraber sadece ürünü kullanmak hemde normal koşullarda kullanmaktan başka bi kabahatim yoktur. Eger ki sizin dediğiniz gibi kullanacaksak ürünün tanıtım reklamında zorlu koşullarda kullanmanız ve su geçirmez gibi insanları aldatıcı ve yanıltıcı bilgileri yazmayın. Ürünle ilgili tekrar inceleme talebim olup tarafıma dönüşünüzü beklemekteyim.

 2. HİCRAN ÇELİK

  Merhaba Ankara Kızılay AVM ADİDAS mağazasından aldığım halı saha ayakkabısı 2 ay içinde parçalandı. Inceleme sonucu red cevabı aldım. Çok az kullanıldı. ADİDAS markası ürününün arkasında durmalıydı. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

 3. Ercan

  Ben Osmaniye Adidas mağazasında 2 tane ürün aldım birisi magazda deformlu çıktı mağazaya gitim incelemeye göndereceğiz dediler günderdik 15 20 gün sonra red kararı geldi bir daha günderdim bu sefer olumlu onaylandı şimdide çekim gelmiyor mağaza müdürü diye kendini tanıtan arkadaş bizi ilgilendirmez diyor ne zaman gelirse o zaman alırsın diyor ve beni başından salıyor.2.ürünüm Adidas logosu kalkmış Onur’da günderdim incelemek için oda ded kararı verildi bir daha günderim dedim yaklaşık bir haftadır ürün mağazadadır daha ürünümü incelemeye gündermediler mağdurum