Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

 

Uber Müşteri Hizmetleri

Uber üzerinden ulaşım hizmeti almak için öncelikle Android veya İos tabanlı cihazlarınıza Uber Uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu işlem tamamen ücretsiz ve kolaydır.

Uygulamanızı cihazınıza indirdikten sonra açarak, nereden, nereye gideceğinizi uygulama üzerinden belirtmeniz doğrultusunda Uber size ödemeniz gereken fiyatı gösterecektir. Hemen ardından istediğiniz bir ödeme yöntemiyle kolayla ödemenizi gerçekleştirip ardından kısa zamanda sizi alacak olan arabayı beklemeye başlayabilirsiniz. Tüm işlemler Uber güvencesi altında tamamen güvenle işlemektedir.

İOS İÇİN UBER UYGULAMA İNDİR

ANDROİD İÇİN UBER UYGULAMA İNDİR

Ayrıca herhangi bir soru, sorun ve şikayet için uygulama üzerinde bulunan YARDIM bölümünden direkt olarak Uber müşteri hizmetlerine yazabilirsiniz.

Uber Çağrı Merkezi

Maalesef direkt Uber çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır fakat hizmet verdiği Papirus Plaza’nın çağrı merkezi üzerinden önemli konularda telefonla arayarak Uber’e ofisine bağlanmak istediğinizi iletebilirsiniz.

0212 295 07 48

Ayrıca Uber merkezinin bulunduğu Amsterdam’ın iletişim telefonu ve mail adresi şu şekildedir. Tahmin edeceğiniz üzere iletişim dili İngilizcedir.

Telefon: 0031 (0)20 8082778

E-Mail: [email protected]

Uber Türkiye Genel Merkezi İletişim

Sizlerle paylaşmış olduğumuz Uber Sürücü Destek Merkezi adresinde yüz yüze görüşmek üzere çalışma saatleri içerisinde Uber adresini ziyaret ederek görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz.

Uber Online İletişim Formu

Sürücüler için Uber Online Randevu Alma Formu

Papirus Plaza Merkez Mahallesi, Ayazma Caddesi No:37 Kat:10 Kağıthane/İstanbul

Uber Ofis çalışma saatleri

Pazartesi 10:00-17:00
Salı 10:00-17:00
Çarşamba 10:00-17:00
Perşembe 10:00-17:00
Cuma 10:00-17:00

Uber Hakkında

Uber şoförler ile yolcuları buluşturan, şoförlere ek gelir kaynağı yaratırken aynı zamanda yolculara da ekonomik ulaşım hizmeti sağlayan bir kuruluştur. Uber hangi ülke olursa olsun vatandaşlar için oldukça kolay ve ucuz yollu bir seçenektir bu yüzden hızla büyümüştür. Bu sebepten dolayıdır ki bir çok kullanıcı yerel taksi hizmetleri yerine Uber’i tercih eder olmuştur. Bu durum maalesef bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de taksiciler ile Uber Şoförleri arasını açmıştır. Bilinenin aksine Uber hizmet verdiği her ülkenin yasalarına uygun ve vergisini eksiksiz ödeyen bir hizmettir. Uber taksi hizmetinden yararlanırken oldukça güvende olduğunuzu, sizde sistemde bulunan çağırdığınız taksi’nin şoförünün açıkca yayımlanan GBT yani sabıkası olup olmadığına kadar inceleyerek görebiliyorsunuz. Bu bakımdan anlaşıldığı üzere hızlı, güvenilir ve ekonomik ulaşım sağlamak isteyen her yolcu için Uber kesintisiz çalışan başlıca seçenektir.  Uberi sadece taksi hizmetinden ibaret görmemeniz gerekir ayrıca Yemek Siparişi, Sağlık Hizmetleri Randevu, Nakliye Rezervasyonu, Şirket çalışanlarına servis anlaşmaları , Hava Yolu ulaşım hizmetleri gibi bir çok konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yukarıda sizlerle Uber iletişim bilgilerini paylaştık. Sizlerle Uber hakkında görüş, öneri, soru, sorun ve şikayetlerinizi bizlerle aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Uber Müşteri Müşteri hizmetleri & Uber Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Uber Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Uber Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. umut acar

    Umraniyeden bindim kadikoy a gidiyorum gidis yerini yanlış girdim ödeme nasıl olacak cabuk

  2. ömer kaya

    UBER sistemine atıl durumda ticari minibüsler eklenebilir.