Tinder Müşteri Hizmetleri İletişim

Tinder, 200’e yakın ülkede 40 civarı dilde hizmet veren bir arkadaşlık uygulamasıdır. Tinder, Andorid ve İos işletim sistemli her türlü akıllı cihazınızda kolayca kullanılabilir. Öncelikle uygulamayı cihazınıza indirip bir üyelik oluşturmanız gerekir. Facebook altyapısı ile direkt olarak Tinder’a bağlanabilirsiniz. Ardından profilinizi oluşturup insanları beğenmeye başlayabilirsiniz. Aynı şekilde sizin yaptığınız gibi diğer insanlarda sizi oylar. Eğer iki kişi birbirinden hoşlanmış ve olumlu oy vermişse eşleşir. Bu eşleşme sonucu o kişiyle özel olarak muhabbet edersiniz. Bunun ardından ne yapacağınız sizlere kalmış 😉 Ayrıca Tinder plus, gold gibi premium üyelikler alarak daha hızlı sonuçlar elde etmenizde mümkündür. Tinder Müşteri hizmetleri konusunda bire bir ulaşabileceğiniz çok fazla seçenek yoktu fakat Tinder müşterilerinin karşılaşabileceği her türlü teknik sorun için resmi sitesinde çözüm sunmaktadır. Bunun haricinde Tinder resmi iletişim kanalları yoluyla da müşteri hizmetlerine ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Tinder Çağrı Merkezi Numarası

Tinder uygulamasının maalesef Türkiye içerisinde hizmet veren bir çağrı merkezi numarası bulmamaktadır.  Tinder çağrı merkeziyle iletişim kurmak isterseniz biz yinede sizlerle merkezinin bulunduğu Dallas şehrini telefon numarasını veriyoruz. Fakat konuşma dili İngilizcedir. Türkiye içerisine Tinder müşteri hizmetlerine ulaşmak için paylaşmış olduğumuz diğer iletişim yollarına göz atınız.

214-853-43-09 (Yurt dışı, İngilizce)

Tinder’ın tek resmi telefon numarası budur. Diğer sitelerde paylaşılan ücretli destek numaralarının Tinder ile bir ilgisi bulunmamaktadır.

Tinder Diğer İletişim Bilgileri

Tinder Türkiye iletişim kurmak için en etkili ve çözüm odaklı yollar aşağıda ki gibidir. Tinder müşteri temsilcileri ve yetkileriyle iletişim kurmak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

TİNDER İLETİŞİM FORMU

Tinder e-Posta Adresleri

Amacınıza uygun olan Tinder mail adreslerinden birine e-posta gönderebilirsiniz.

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Tinder Merkez Adresi

Match Group, LLC Delaware.
8750 Kuzey Merkez Otoyolu, Suit 1400
Dallas, TX 75231, ABD

Tinder İndir

Tinder sadece akıllı cihazlarınız üzerinden kullanılabilmektedir. Tinder’ı android ve İos uygulama şeklinde cihazınıza uygun olarak indirip telefon, tablet gibi cihazlarda hemen kullanabilirsiniz. Şimdi hemen Tinder İndir ve kendine bir flört bul.

Tinder İOS Uygulaması İndir

Tinder ANDORİD Uygulaması İndir

Yukarıda sizlerle Tinder Müşteri Hizmetleri İletişim bilgilerini paylaştık. Sizlerinde Tinder hakkında bizlerle paylaşmak istediğiniz öneri, şikayet, soru ve sorunlarınız varsa yorum olarak aşağıdan bırakabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *