Google Ads Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Google Ads Müşteri Hizmetleri

Google Ads yılların tecrübeli internet reklam ağıdır. Eski ismi Adwords olan hizmetin adı 2018 yılı itibariyle “Google Ads” olarak güncellenmiştir. Bu hizmetin temel amacı isminden de anlaşıldığı üzere “Google Reklamları” demektir. Mutlaka sizlerinde Google arama ekranında, iş ortağı sitelerde, telefon uygulamaları ve Youtube başta olmak üzere bir çok video içerisinde denk gelmişsinizdir. İşte bu reklamlar aracılığıyla milyonlarca internet kullanıcısına kolaylıkla ulaşabilir, ürünlerinizin satışı, firmanızın tanıtımı gibi bir çok ihtiyacınız için Google Ads’ye reklam vererek potansiyel hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenizi genişletmek adına oldukça büyük katkılar suna bu reklamları ister görsel, isterseniz metin yada video olarak insanlara sunabilirsiniz. Google Ads’nin en önemli özeliklerinden bir tanesi de sonuç odaklı müşterilerine hizmet sunmasıdır. Mesela bir görsel reklam verdiniz, bu reklamın görüntülenmesinden dolayı ücret ödemezsiniz. Sadece vermiş olduğunuz bu reklama tıklamalar doğrultusunda bakiyenizden ücret düşecektir. Kısaca özetlemiş olursak temel bakımdan Google Ads bu şekilde hizmet vermektedir. Daha fazla detaylı bilgi için, sizlere aşağıda sunmuş olduğumuz Google Ads müşteri hizmetleri iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Google Ads Çağrı Merkezi

Hafta içi 09.00-18.00 saatleri aralığında Google Ads çağrı merkezi numarasını arayarak bir çok konuda destek talep edebilirsiniz. Google Ads telefon numarasını aradığınızda sizleri karşılayan müşteri temsilcisi aklınıza takılan tüm konularda size cevap vereceği gibi ayrıca yeni reklam oluşturma, bütçe planı, kararsız kaldığınız reklam seçimleri gibi bir çok konuda yardımcı olacaktır.

Google Ads Türkiye Çağrı Merkezi Numaraları

0850 390 2060 / Cep telefonu ve Sabit hatlar Ücretsiz.

0850 390 2000 / Cep telefonu ve Sabit hatlar Ücretsiz.

00800-4488-25333 / Sabit hatlardan ücretsiz aranabilir.

0212 375 5260  / Cep telefonu ve Sabit hatlar Ücretlidir.

Google Ads hakkında soru, sorun, şikayet, öneri ve isteklerinizi bizlere aşağıdan yorum olarak bırakabileceğiniz gibi ayrıca Google ads online yardım sitemi üzerinden direkt olarak googleye bildirebilirsiniz.

Google Ads Online Yardım

 

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. erhan Nazım

  24.02.2019 pazar günü sabah 07:02’de kredi kartımdan toplam 7 defa çekim denenmiş ve birinde başarılı olunmuştur. Bu çekim google adsense tarafından yapılmıştır.Bakiyemin tarafıma iade edilmesini ve konuyla ilgili açıklama yapmanızı bekliyorum.
  Sizden Geri dönüş olmadığı takdirde,konuyu sosyal medya’ya yansıtacığımı bilmenizi isterim.

 2. Mustafa çakmak

  Hesabım kapanmış acil bir şekilde aktifleşmediniz istiyorum yardımlarınız için teşekürler

 3. Rüstem Guliyev

  327 539 2595 ads kimlik numaram. 2 haftadır oyun kanalımdan youtube video reklamları veriyorum. ve 4 gün önce paylaştığım çekiliş videosunu reklama 4 kere verdim hepsinde patlayıcılar raporu aldım reklam onaylanmıyor bu durumdan çok rahatsızım. bana yardımcı olursanız sevinirim

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı '; } ?>