Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri

Fuzul Grup 1992 yılından beri hizmet vermektedir. Binlerce çalışanıyla müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Fuzul Ev’in Türkiye’nin bir çok şehrinde ofisleri bulmaktadır. 2000 yıllına kadar bankalardan bağımsız ve faizsiz bir şekilde insanları otomobil sahibi yapan şirket bu tarihten sonra artık inşaat sektörüne girerek insanların gün mantığıyla ev sahibi olmalarını amaçlamıştır. Onca yılın deneyimiyle Fuzul Ev müşteri hizmetleri sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olacağı bir çok iletişim kanalıyla soru, sorun,talep ve şikayetlerinizi cevaplanıyor. Ayrıa Fuzul Ev’i sadece ev almak için bir yer olarak görmenin ötesinde oldukça mantıklı bir yatırım aracı olarakta bir çok müşterisi kullanmaktadır.

Fuzul Ev Çağrı Merkezi

Kolay konut edindirme merkezi olarak tanımlayabileceğimiz Fuzul Ev hakkında bilgi almak bir çağrı merkezi kadar uzağınızda. Sizlerde hemen sürekli hizmet veren Fuzul Ev müşteri temsilcilerinden bilgi edinmek ve diğer her türlü sorunuzu yöneltmek için telefonun diğer ucunda beklemektedir.

444 63 13

0(212) 531 59 59

Fuzul Ev Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca bir çok şehirde bulunan Fuzul Ev ofislerine giderek, yüz yüze iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, fax, mail ve adres bilgileri aracılığıylada Fuzul Ev müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Merkez Adresi: Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi)
No:28/A Fatih/İstanbul

Fax: 0(212) 531 53 53

E-Posta: [email protected]

Mail: [email protected]

Fuzul Oto Müşteri Hizmetleri

Ayrıca sizlerle paylaştığımız Fuzul Grup iletişim bilgileri, Fuzul Oto yani “Kolay otomobil edinmenin” merkezi içinde geçerlidir. Sizlerle banka faizi ödemeden yada bankalardan kredi almak zorluğu yaşamadan otomobil sahibi olabilirsiniz. Fuzul Oto ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere yukarıda Fuzul Grubun, Fuzul Ev ve Fuzul Oto projelerine ait iletişim bilgilerini sunduk. Sizlerinde soru, sorun ve şikayetleriniz varsa bizlerle aşağıdan yorum olarak bildirebilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Fuzul Ev Müşteri hizmetleri & Fuzul Ev Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Fuzul Ev üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Fuzul Ev hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. kerime

    Fuzulev yöneticileri durum ortada insanlar ölüyo ciddi bir virüsle savaşımız var bankalar dahil her kurumda bir yaptrım var siz taksitleri erteleyi düşünmüyomusunuz dodurma işlemini uzun vadeli taksitler olduğu için daha sonra şahsi sıkıntıda kullanmak istiyorum bu konu dünyanın Türkiyenin sorunu siz ne yapmayı düşünüyorsunuz bilgi verin lütfen