EYS WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Eser Yenenler Show WhatsApp İletişim

TV8 ekranlarında bir süre önce başlayan EYS (Eser Yenenler Show) izleyicilerden büyük ilgi gördü.  Samimi bir tolgshow olan EYS programının sunucu bir çok televizyon çalışmasından tanıdığımız, bundan önce 3 adamla karşımıza çıkmış olan Ese Yenenler’in son olarak tek başına devam etirdiği bir televizyon şovudur. Program formatında şimdiye kadar televizyonlarda yapılmamış ilginç bir çok konsept vardır. Şehirci hatıra köşesi, İtiraf kutusu, Linç et gibi. Bunlara ek olarak eklenen ve izleyicilerle interaktif bir bağlantı kurulmasını sağlayan EYS WhatsApp İhbar Hattı başlamış durumdadır. EYS programına Whatsapp üzerinden göndereceğiniz ilginç mesajlar, videolar, görsel veya aklınıza gelebilecek her türlü şeyi kabul etmektedirler. Ayrıca beğenilen gönderilerin sahipleriyle iletişime geçerek onları da ekran karşısına çıkarmaktadırlar.

EYS WhatsApp Telefon Numarası

Sizde hemen EYS Whatsapp numarasına kendinizden bir şeyler iletebilirsiniz. Bunun için aşağıda size vermiş olduğumuz telefon numarasını rehberinize kaydetikten sonra Whatsapp uygulumanıza girerek hemen EYS ile iletişim kurabilirsiniz. İşte sizlere Eser Yenenler’in telefon numarası.

0531 381 83 38

Ayrıca EYS programı ve Esen Yenenler ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bizlere aşağıdan yorum olarak iletebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Selahattin

    Selahattin sirnakliyim bi video cektim
    herkes alay ettiler 1 ay disari cikamadim simdi istanbuldayim.ben yetenekli biriyim sans verin bana lutfen. Size WhatsApp a videoyu attim. Bakin isterseniz.tlf no 0543 767 80 73