ePttAVM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

ePttAVM Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

ePttAVM neredeyse 2 asırlık bir tecrübeye sahip olan PTT tarafından 2012 yılında hayata geçirilerek, Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak hayatımıza girmiştir. Arkasında olan güvence hizmet kalitesinden dolayı hızla büyümesi hiç şaşılacak bir durum değildir. Bir çok alışveriş sitesinin aksine Türkiye’nin en ücra köylerinde bile sanki gerçek bir alışveriş merkezinden ürün alırmışcasına alışveriş yaparak kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. ePttAVM çalışma mantığı aslında oldukça basittir. Satıcı ve müşterilerin arasında güvenilir bir köprü hizmeti sağlayarak, her iki tarafından sorunsuz alışverişler gerçekleştirmesini sağlar. ePttAVM Müşteri Hizmetleri en küçük sorununuzda sizlere destek vermek adına bir çok alternatif sunmaktadır. Eğer ePttAVM sitesi üzeriden bir ürün aldıysanız, bu durumda yaşayacağınız ve aklınıza takılan bir şeyler bunu ePttAVM’nin kendi müşteri hizmetlerinden önce, ürünü aldığınız satıcıya mesaj atarak daha hızlı bir şekilde açıklığa kavuşturabilirsiniz. Eğer bir anlaşmazlık sağlanırsa ePttAVM müşteri hizmetleri iletişim bilgileri üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ePttAVM Çağrı Merkezi

Artık günümüzde en çok tercih edilen iletişim adresi çağrı merkezleridir. Bu yüzden ePttAVM Çağrı Merkezi’de onlarca çalışanıyla sizleri karşılamaktan mutluluk duymaktadır. ePttAVM 444’lü olarak atadığı kurumsal çağrı merkezi telefon numarasıyla siz müşterilerine her an yardım etmek için hazır beklemektedir.

EPttAVM Telefon Numarası

444 1 788

ePttAVM Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca farklı yollardan EPttAVM.com ile iletişime geçmek isterseniz, ulaşabileceğiniz diğer iletişim bilgileri bu şekildedir.

Mail Adresleri

Müşteri Destek E-Posta : [email protected]

Kep Adresi:  [email protected]

Merkez Adresi

EPT Ticaret ve Sanal Mağazacılık A.Ş.

Eskişehir Yolu 9. Km Tepe Prime Plaza B Blok No: 266/131
Yenimahalle / Ankara

Sizlere yukarıda ePttAVM.com müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sunduk. Sizlerinde ePttAVM ile alakalı soru, sorun, şikayet, destek ve taleplerinizi aşağıda bulunan yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Muhammed

    BÖYLE ALIŞVERİŞ SİTESİ YOK DOLANDIRICILAR İADE ETMİŞ OLDUĞUM ÜRĞNĞN PARASI HALA VERİLMEDİ