Eminevim Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

Eminevim Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleriEmin Grup, 1991 yılında Eminotomotiv olarak hizmet hayatına başlıyor. İstanbul’un küçük bir dükkanında ortaya çıkan fikir adeta çığ gibi büyümeye başlıyor. Bir kaç arkadaşın kendileri için düşündüğü ve adını “El Birliği” adı verdiği bir nevi bayanların gün yapması bir yöntemle insanları sırayla araba sahibi yapmayı amaçlamışlardır. 2005 yılı itibariyle de artık Eminevim projesi insanlarla buluşuyor. Eminevim, çağımızın en büyük gereksinimlerinden birisi olan barınma ihtiyaçlarımıza yönelik yine el birliği adı altında oluşturulan gruplar arasında sırayla istediğiniz evi alma ilkesine dayanıyor. Şimdiye kadar Eminevim müşterilerine hizmetleri konusunda oldukça güzel çözümler sunarak binlerce müşterisinin ev sahibi olmasına vesile olmuştur. Eminevim müşterileri buradan hizmet aldıklarında en önemlisi hiç bir faiz ödemeden, kredi çıkar mı çıkmaz mı derdi olmadan herkesin katılabileceği bir sistem kurmuştur. Sizlerde Emin Grup hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için Eminevim müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eminevim Çağrı Merkezi

Sürekli sizlere hizmet vermek için bekleyen onlarca Emin Evim ofisinin yanı sıra en çok tercih edilen diğer iletişim yoluysa Eminevim Çağrı Merkezi hizmetidir. Çekinmeden arayarak aklınıza takılan her türlü soruyu yönelte bileceğiniz Eminevim telefon numarasına hemen ulaşabilirsiniz.

Eminevim Telefon Numarası

444 36 46

Eminevim Diğer İletişim Bilgileri

[email protected]

[email protected]

EminOto Müşteri Hizmetleri

Ayrıca Emin Grup şirketi müşterilerine faizsiz ve kolay otomobil almanın yollarını da sunmaktadır. Sizlerle paylaşmış olduğumuz iletişim bilgileri Eminoto müşteri hizmetleri içinde geçerlidir. Detaylı bilgi için EminOto Çağrı Merkezi numaraları arayabilir yada e-posta gönderebilirsiniz.

 

Sizlere yukarıda Emin Grup bünyesinde bulunan Eminoto ve Eminevim müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sunmuş bulunmaktayız. Sizlerinde Eminevin hakkında soru, sorun, görüş ve şikayetleriniz varsa aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *