Açık Öğretim Lisesi Müşteri Hizmetleri – AÖL Çağrı Merkezi İletişim

Açık Öğretim Lisesi – AÖL Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 1992 yılından bu yana yürütülen Açık Öğretim Lisesi hizmetleri şimdiye kadar binlerce mezun verdi. Kısaca AÖL olarak bilinen liseyi dışarıdan bitirme sistemi ülkemizde uzun yılardır var. Bazı sebeplerden dolayı örgün eğitimini tamamlayamayan ilkokul mezunları ister lise terk olsun isterse hiç liseye gitmemiş olsun bu AÖL’ye baş vurabilirler. Derslere girme zorunluluğunuzun olmadığı Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırdıktan sonra gerekli harç ücretini yatırıp ardından sınav tarihinizi beklemeniz yeterli. Ayrıca belirmemiz gerekir ki sınavlara girebilmeniz için her dönem kayıt yenileme işlemi yapmanız lazımdır. Açık Öğretim Lisesi yeni kayıt ve kayıt yenileme takvimlerine her sene güncel olarak aol.meb.gov.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca AÖL müşteri hizmetlerini de arayarak bu tür önemli sorgulamaları yapabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi Çağrı Merkezleri

AÖL çağrı merkezi numarası üzerinden açık öğretim lisesi hakkında sormak, öğrenmek ve bilgi almak istediğiniz her işlem için destek alabilirsiniz. Açık Öğretim Çağrı Merkezi Numaraları siz öğrencilere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir birimdir.

Önemli Not: AÖL için atanmış olan “147” telefon numaralı kısa hat kapanmıştır bilginize.

444 0 632

0 312 213 01 75

Açık Öğretim Lisesi Telefon Rehberi
Açık Öğretim Lisesi Telefon Rehberi
Açık Öğretim Lisesi Telefon Rehberi

Açık Öğretim Lisesi Diğer İletişim Bilgileri

Direkt olarak açık öğretim müşteri hizmetlerine iletmek istediğiniz bir yazınız varsa vermiş olduğumuz bağlantıdan iletebilirsiniz.

AÖL E-Posta Gönder

AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri için yetkili MEB noktaları ve Halk Eğitim Merkezlerinin telefon ve iletişim bilgilerine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

AÖL Merkez Adresi
Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 Teknikokullar,

Yukarıda sizlerle Açık Öğretim Lisesi İletişim Bilgilerini paylaştık. Sizinde AÖL hakkında soru, öneri, şikayet ve taleplerinizi duyurmak isterseniz aşağıdan yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı '; } ?>