Millenicom – Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Millenicom Müşteri Hizmetleri

2004 yılında kurulan Almanya’nın telekomünikasyon ve Enerji sektörü alanında önce gelen şirketlerinden birisi olan Millenicom, 2016 itibariyle de son hızla Türkiye pazarına girmiş bulunuyor. Kurumsal ve bireysel bağlamda sabit telefon, sanal mobil operatör hizmetleri ve ev interneti sağlayan bunun yanı sıra adsl gibi hizmetlere tamamen sınırsız kampanyalarıyla yeni bir soluk getiren Millenicom müşterileri tarafından oldukça beğenilen bir hizmet oldu. Millenicom müşteri hizmetleri açısından da diğer rakiplerine fark atan bir çok iletişim destek ağına sahip. Şimdiden oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olmasına rağmen, hiç bir sorun yaşamadan müşteri hizmetlerinden destek alabilen binlerce müşterisi tarafından da tam not almaktadır.

Millenicom Çağrı Merkezi ve WhatsApp Telefon Numaraları

Millenicom Çağrı Merkezi hizmetleri oldukça çok yönlüdür. Whatsapp gibi yazışma üzerinden Millenicom müşteri temsilcilerine bağlanabilir, e-posta gönderebilir, yada direkt çağrı merkezi numaralarından bireysel ve kurumsal abonelik türüne göre telefonla arayarak görüşebilirsiniz. Hangi iletişim seçeneğini tercih ederseniz edin Millenicom destek, soru ve bilgi konusunda size hemen geri dönüş sağlayacaktır.

Bireysel Çağrı Merkezleri

0850 433 04 03

(Operatör içi aramalar ücretsizdir)

0850 333 0 333

WhatsApp Destek Hattı

0539 333 0 333

Kurumsal Çağrı Merkezi

0850 333 0 444

 

Millenicom Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca Millenicom diğer iletişim bilgilerinide sizlerle paylaşarak işleminize uygun destek alma talebini daha hızlı gerçekleştire bilmeniz adına işinizi daha kolaylaştıracaktır.

Millenicom E-Posya

[email protected]

Millenicom Faks
Bireysel: 0212 325 66 16
Kurumsal: 0212 709 80 30

Millenicom Merkez Adresi

Manolya Sk. No:3, Sanayi Mh., 34415 Kağıthane/İstanbul

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Millenicom – Müşteri hizmetleri & Millenicom – Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Millenicom – üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Millenicom – hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. salih

  merhaba ,
  47416431752 TC kimlik numarasına ait dondurulmuş internet paketim var . Nasıl iptal edileceği konusunda acil bilgi rica eder,im.
  sayg.
  salih ispekter

 2. firdes

  hiç bi şekilde sorun giderilmiyo acil talep istiyorum resmen insanları ugraştırıyorsunuz 1 q aydır hiç bir personeliniz gelmedi bu kadar zor mu biran önce sorununun giderilmesini istiyorum yarın gelmedigi takdirde tekrar şikayette buluncam Cimere