Kablonet Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

KabloNET / UyduNET / KabloTV  Müşteri Hizmetleri İletişim

Aşağıda sizlerle paylaştığımız iletişim bilgileri  KabloNet, UyduNet ve KabloTV için ortak iletişim kanallarıdır. Bu hizmetlerin hepsi için vermiş olduğumuz adres ve telefon numaralarından soru, sorun, şikayet, üyelik ve teknik destek gibi bir çok durumda yararlanabilirsiniz.

KabloNET Müşteri Hizmetleri

KabloNET İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ticari ismiyle 1997 yılında ülkemizde kurulan bir internet sağlayıcı servisidir. Başlarda Türk Telekom bünyesinde ortak olan KabloNet 2008 yılı itibariyle kendi başına ayrılarak müşterilerine hizmet sağlamaya devam etmiştir. Bu ayrılma sonrası UyduNet adı altında devam eden servis 2016 yılında tekrar KabloNet olarak ismini sürdürmeye devam etmektedir. Şimdilerde KabloNET’in  bir milyona yakın aktif kullanıcı müşterisi bulunmaktadır ve 20’den fazla şehirde hizmet sağlamaktadır.  Kablonet üyeliği için önce KabloTV üyeliği oluşturmanız gerekir bunun ardından televizyonunuza gelen kablo aracılığıyla takacağınız modemle sınırsız internet keyfini yaşayabilir ve Türksat’ın sizlere sağladığı özel kanaları izleyebilirsiniz.  KabloNET, Türksat bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor.

KabloNET Çağrı Merkezi Telefonları

Haftanın her günü ve saati KabloNET çağrı merkezileri siz müşterileri için hazır olarak beklemektedir. İstediğini zaman aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz telefon numaralarından birisini arayarak KabloNET çağrı merkeziden bulunan müşteri temsilcilerinden yardım ve destek alabileceğiniz gibi üyelik, teknik destek ve arıza bildirimi gibi durumları da sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaraları

126

Veya

0 850 804 4444

SMS – Mesaj İletişim Numarası

KabloNET aynı zamanda engelli kullanıcılarını düşünerek oluşturduğu bir SMS servisi bulunmaktadır. Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu 4 haneli numaraya mesaj atarak KabloNET arıza, üyelik, destek ve talepte bulunabilirsiniz.

SMS Numarası

5126 

KabloNET Diğer İletişim Bilgileri

Genel Merkez Adresi , Fax ve Telefonu

Konya Yolu 40. Km. Gölbaşı / ANKARA

Tel : 0312 615 30 00

Fax : 0312 499 51 15

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Kablonet Müşteri Müşteri hizmetleri & Kablonet Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Kablonet Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Kablonet Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Leyla Serpil

    Merhaba! Ben 1016201324 hizmet numaralı müşterinizim. İki ay kadar önce bana sözleşmemin yenileneceğini, istersem burada kalıp sürdürebileceğim ya da D Smart’a 77.-Tl aylık ödeme ile geçebileceğim bildirilmişti. Tv ve internet modemlerimin aynı kalacağı, ek bir ücret ödemeyeceğim bildirilmişti. Ben de D Smart’a geçmeyi onaylamıştım ancak evime gelen teknik servis elemanı iki modemin de de değişmesi gerektiğini söyledi. Ben de böylece kalsın, modem değiştirmeyeceğim bildirildiği halde ücret karşılığı değişiklik yapmak istemediğimi bildirmiştim. Aradan günler geçtikten sonra bana tekrar bir telefon gelip, elemanın yanlış bildirim yaptığı, modemlerimin değişmeyeceğini yineledi. Doğrusu güvenim sarsıldı bu ikili söylem üzerine. Telefonlarıma yanıt alamadığım için buradan yazıyorum. Ben D Smart’tan vazgeçiyor, olduğum yerde kalmak istiyorum. Sizden bir yanıt alırsam sevinirim.

  2. eser alıcı

    SİZ HALK EVE HAPİSKEN İZLİYECEĞİ KABLO TV Yİ NEDEN KESİYORSUNUZ. BECEREMİYORSANIZ BIRAKIN GİDİN YERİNİZE İYİSİ GELSİN. HAFTALARDIR HALK NE ZAMAN KESİLECEK KORKUSU İÇİNDE YAŞIYOR. PARAMIZI ÖDEYELİM. AMA KARŞILIĞI OLMASIN. UTANIN BE HAYSİYETSİZ KABLO TV PERSONELİ BEN MİMAR ESER TEKİRDAĞ