Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

CicekSepeti.com müşteri hizmetleri iletişim

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

CicekSepeti.com Türkiye’nin her ilinde 500’den fazla iş ortağıyla dağıtım yapan bir e-ticaret portalıdır. Ticari ismi “ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.” olarak geçmektedir.

2011 yılı itibariyle hizmet hayatına başlayan Çiçek Sepeti o zamanlar sadece çiçek üzerine dağıtım yaparken şimdi bünyesine kattığı yeni ortaklarla beraber kişiye özel hediyelik eşyalar ve çikolataları da yelpazesinde bulundurmaktadır.

Çiçek Sepeti sitesinin müşterilere karşı oldukça kritik bir hizmeti vardır. Çünkü özellikle belirli günlerde oluşan yoğun talep üzerine zamanında adrese yetiştirmesi gereken ürünler için yüzlerce çalışan el birliği yapmaktadır. Herhangi bilgi, yardım, soru, sorun ve şikayet durumlarında Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri 7/24 siz müşterilerine hizmet sağlamaktadır. İster yazılı ister sesli olarak ulaşabileceğiniz Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri temsilcileri elinden gelen desteği sağlayacaktır.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi

Her durumda en kolay ve hızlı çözümler üretmesi adına Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi her gün ve her saat müşterilerini karşılamak adına beklemektedir. 0800’lü çağrı merkezinin yanı sıra 0212’li sabit bir hattı da bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan sizlerle paylaşmış olduğumuz numaraları tuşlamak.

0850 222 00 79

0212 391 00 10

Çiçek Sepeti Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca Çiçek Sepeti hakkında iletişim kurabileceğiniz diğer kaynakları da sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle farklı durumlarda oluşan iletişim ihtiyaçlarınızı bu kaynaklar yoluyla daha hızlı çözebilirsiniz.

Fax: 0212 269 24 00

E-mail: [email protected]

Kep Adresi: [email protected]

Çiçek Sepeti Adres

Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:100-102, B Blok, Kat:3 Şişli/İstanbul

CicekSepeti.com adlı e-ticaret sitesinin iletişim bilgileri yukarıda sizlere sunulduğu gibidir. Sizlerde CicekSepeti.com sitesi hakkında görüş ve tavsiyelerinizi bizlerle aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. songül

  telefonlarınız neden açılıp kapanıyor

 2. sevtap evin

  100581847 nolu sipraşımız internet sayfasındaki terrayum ile alakası yoktu.

 3. Cüneyt

  Kartimdan habersiz çekim olmuş konu ile acil ilgilenirsin yoksa daha büyük yerlere şikayet edicem

 4. ARZU

  merhaba,
  06.03.2020 tarihinde 132896033 nolu siparişimiz sabah erken saatte vermemize rağmen.gün içi başka yere teslim edildi. gelen mesajdan anladık yanlış yere teslim edildiğini. yanlış teslim edilen yerden alınıp, akşam 17:30 dan talep ettiğimiz kişiye teslim edildi.
  sipariş verdiğimiz ürün parçalı bir şekilde teslim edilmiş. sizin yüzünüzden arkadasımıza çok rezil olduk.
  ayrıca süpriz yapacagımız kişiye ilk olarak yanlış teslim ettiğiniz bilgilerle teslim edildi mesajı atılmış.
  ÇOK BÜYÜK BİR REZALET.
  yıllardır sizden sipariş veriyorduk.
  bundan sonra ASLA.
  mağduriyetımızı çok çok çok acil gidermenizi rica ediyorum.

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>