Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

CicekSepeti.com müşteri hizmetleri iletişim

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Tel

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Türkiye’nin her ilinde 500’den fazla iş ortağıyla dağıtım yapan bir e-ticaret portalıdır. Ticari ismi “ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.” olarak geçmektedir.

2011 yılı itibariyle hizmet hayatına başlayan Çiçek Sepeti o zamanlar sadece çiçek üzerine dağıtım yaparken şimdi bünyesine kattığı yeni ortaklarla beraber kişiye özel hediyelik eşyalar ve çikolataları da yelpazesinde bulundurmaktadır.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri müşterilerine karşı oldukça kritik bir hizmeti vardır. Çünkü özellikle belirli günlerde oluşan yoğun talep üzerine zamanında adrese yetiştirmesi gereken ürünler için yüzlerce çalışan el birliği yapmaktadır. Herhangi bilgi, yardım, soru, sorun ve şikayet durumlarında Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri 7/24 siz müşterilerine hizmet sağlamaktadır. İster yazılı ister sesli olarak ulaşabileceğiniz Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri temsilcileri elinden gelen desteği sağlayacaktır.

Çiçek Sepeti İletişim ve Çağrı Merkezi

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Her durumda en kolay ve hızlı çözümler üretmesi adına Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi her gün ve her saat müşterilerini karşılamak adına beklemektedir. 0800’lü çağrı merkezinin yanı sıra 0212’li sabit bir hattı da bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan sizlerle paylaşmış olduğumuz numaraları tuşlamak.

0850 222 00 79

Çiçek Sepeti İletişim Numaraları

Çiçek Sepeti iletişim kurabileceğiniz diğer kaynakları da sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle farklı durumlarda oluşan iletişim ihtiyaçlarınızı bu kaynaklar yoluyla daha hızlı çözebilirsiniz.

Fax: 0212 269 24 00

E-mail: [email protected]

Kep Adresi: [email protected]

Çiçek Sepeti Adres

Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:100-102, B Blok, Kat:3 Şişli/İstanbul

CicekSepeti.com adlı e-ticaret sitesinin iletişim bilgileri yukarıda sizlere sunulduğu gibidir. Sizlerde CicekSepeti.com sitesi hakkında görüş ve tavsiyelerinizi bizlerle aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Çiçek Sepeti Müşteri hizmetleri & Çiçek Sepeti Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Çiçek Sepeti üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Çiçek Sepeti hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Hakan

  Çiçek Sepeti – şikayet
  8 Haziran 2020 tarihinde Çiçek sepetinden satın aldığım bir ahşap ürünü (çiçek standı), kalitesiz olduğu gerekçesiyle ertesi gün iade ettim. Ve tam 10 aydır 220,-TL ücret iadesini Çiçek sepetinden alabilmiş değilim!
  İyi niyetle ve sabırla, “müşteri hizmetleri”ne onlarca defa yazılı olarak konuyu anlattım, ancak, sürekli olarak kendi aralarındaki iletişim eksikliğinden ve ne yapmaları gerektiğini bilemediklerinden, ancak her defasında “hizmet etmekten mutlu olduklarını (!!!)” ifade ederek üç ay boyunca havanda su dövdüler.
  Çiçek sepetinin internet sitesinde kayıtlı “sorumlu kişi”ye konuyu özetlemek ve tüm yazışmaları göndermek suretiyle ücret iadesi talebimi yineledim. Bu defa, kıdemli (!) müşteri temsilcisi ile bir iki telefon görüşmesi yaptık, ancak, iki aylık süreç sonucunda yine sonuç hüsran!
  Son olarak, e-devlet üzerinden Tüketici Hakem Heyetine konuyu ilettim. Yine iki defa telefonla, konuyu (nihayet) araştırdıklarını, formaliteleri hallettikten sonra tarafıma ödemenin yapılacağını müjdelediler! En son görüşmeden sonra da bir iki ay geçti.
  Kendi sabrıma ben de şaşırmakla birlikte, artık yeter diyerek, Çiçek sepetinin bu “zavallılığı”nı tüketicilerle paylaşma ve dinlerlerse de Çiçek sepetine bir iki tavsiyede bulunma gereğini duydum.
  1. Bu kafayla giderseniz çok müşteri kaybedersiniz.
  2. Sadece çiçek işiyle uğraşın, çeşit arttıkça beceriksizleşip yüzünüze gözünüze bulaştırıyorsunuz.
  3. Tedarikçilerinizi “sağlam” üreticilerden seçin ki, kargo alındı fişine rağmen aylar sonra bile kargo henüz ulaşmadı diyerek ne sizi ne de müşteriyi mağdur etsinler.
  4. Müşteri temsilcilerinizi iyi eğitin ki, yazılanları okumadan her defasında konuyu tekrar tekrar anlattırıp sonrasında dalga geçercesine “hizmet etmekten mutlu olduklarını” tekrarlamasınlar.
  Not: İnsanın içini dökeceği bu tip platformların olması mutluluk verici.
  Saygılarımla,

 2. gökhan ülkü

  907082488777 nolu yumurta fanus teraryum kalbim siparişim sayfadakinden çok farklı geldi ve o kadar kötü ki her yeri çatlaktı cam fanus delinmiş kırık dökük paramparçaydı. hiçbir şekilde memnun kalmadım.bi ürün ancak bu kadar rezalet bir şekilde teslim edilirdi yani. çok severek eşime aldığım bu özel günde mağduriyete uğradım. resmen paramla rezil oldum.bi daha çiçek sepetinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum .mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

 3. sabriye tekinyer

  hasarlı gelen çiçek değişimi anında yapıldı. Teşekkürler çiçek sepeti.. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. yakışanı yaptınız.

 4. ARZU

  merhaba,
  06.03.2020 tarihinde 132896033 nolu siparişimiz sabah erken saatte vermemize rağmen.gün içi başka yere teslim edildi. gelen mesajdan anladık yanlış yere teslim edildiğini. yanlış teslim edilen yerden alınıp, akşam 17:30 dan talep ettiğimiz kişiye teslim edildi.
  sipariş verdiğimiz ürün parçalı bir şekilde teslim edilmiş. sizin yüzünüzden arkadasımıza çok rezil olduk.
  ayrıca süpriz yapacagımız kişiye ilk olarak yanlış teslim ettiğiniz bilgilerle teslim edildi mesajı atılmış.
  ÇOK BÜYÜK BİR REZALET.
  yıllardır sizden sipariş veriyorduk.
  bundan sonra ASLA.
  mağduriyetımızı çok çok çok acil gidermenizi rica ediyorum.

 5. Cüneyt

  Kartimdan habersiz çekim olmuş konu ile acil ilgilenirsin yoksa daha büyük yerlere şikayet edicem

 6. sevtap evin

  100581847 nolu sipraşımız internet sayfasındaki terrayum ile alakası yoktu.

 7. songül

  telefonlarınız neden açılıp kapanıyor