Oriflame Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

 

Oriflame Müşteri Hizmetleri

İsveç’te iki kardeş, kadınlara yönelik hem çalışabilecekleri bir iş hemde kozmetik ihtiyaçlarını karşılayacakları bir sistem olan “Oriflame” şirketini Robert ve Jonas Jochnick 1976 yılında kurmuş girişimcilerdir.

Günümüzde milyonlara kolaylıkla ulaşan geniş kozmetik yelpazesine zamanla erkek ürünlerini de katmışlardır. Makyaj malzemelerinden tutunda gıda takviyelerine kadar uzanan oldukça geniş, modern bir stok sunmaktadırlar. 70’e yakın ülkede 4 milyona yakın serbest çalışanı bulunan Oriflame oldukça tanınan bir markadır. Kendi ait bir çok laboratuvarı bulunan şirket özellikle bitkisel ve doğaya zarar vermeyen ürünler üretmek üzerine yoğunlaşıyor.

Oriflame müşteri hizmetlerine ulaşmak ve yardım destek almak Türkiye’de bulunan binlerce satış temsilcisi sayesinde oldukça kolay. Oriflame müşteri hizmetlerini size sunan Türkiye ana merkezi dışında herhangi bir Oriflame satış temsilcisine ulaşarak da yararlanabilirsiniz.

Oriflame Çağrı Merkezi Numaraları

Oriflame iletişim yollarından en çok kullanılanı tabi ki sesli destek alabileceğiniz Oriflame çağrı merkezidir. Müşterilerine destek vermek adına İstanbul da kurulan Oriflame müşteri destek telefonu aşağıda paylaşılmıştır.

0212 900 32 62

Pazartesi – Cuma günleri arasında, 08:00-19:00 saatleri arasında açıktır.

Oriflame Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca Oriflame ile iletişime geçmek için e-posta, fax ve adres bilgilerinden yararlanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

E-posta: [email protected]

Fax: 0212 274 96 92

Oriflame Adres

Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

Harmancı Giz Plaza, Harman Sokak No:5
Zemin Kat 34394  Levent/ İstanbul
MERSİS No: 6211-2633-4578-7814

Oriflame Ürün İade Gönderi Adresi:

Yurtiçi Kargo aracılığı ile 292791148 kodlu
ORİFLAME KOZMETİK – OPERASYON MERKEZİ
isimli alıcıya gönderim yapabilirsiniz.

 

Oriflame hakkında istek, öneri, şikayet ve sorularını aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Oriflame Müşteri Müşteri hizmetleri & Oriflame Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Oriflame Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Oriflame Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. NESE UZUN DİNÇ

  Merhaba, bana sürekli ABDULLAH DOĞAN (4754508) adına mesajlar geliyor. Son mesajda da 304.05tl lik borcu olduğu yazıyor.
  Ben o kişi değilim. Lütfen kontrolunuzu yapıp gerçek kişiye bilgileri aktarın…
  Teşekkür ederim…

 2. Sudem

  Bursadan selamlar sizlerden çok büyük ricada bulunmak istiyoruz beyaz çay çarkıfelek kolonyasını tekrardan stokta rica ediyoruz

 3. Özlem

  Merhaba ben bursadan özlem bundan 8 ay önce fatura mi yatirdim ve 45 tl fazla paran gitti fatura yatırırken para üstü geri verilmedo bana kimse de yardimci olmuyor yardımcı olun lutfen

 4. yasemin çelebi

  merhaba ben kütahyadan yasemin.nisan ayındaki siparişimle ücretsiz hak kazandığım su ısıcıda gelecekti.ama gönderimedi.bu konuda yardımınızı talep ediyorum

  • Musteri Hizmet

   Merhaba yasemin hanım, bu konu hakkında önce bağlı olduğunuz müşteri temsilcisiyle görüşünüz, eğer bir sonuç alamazsanız çağrı merkezi üzerinden Oriflame’yi arayınız.