Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

AMAZON Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

 Çağrı Merkezi / Telefon / Adres / Yardım ve Destek

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri

Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon 1995 yılında kurulduğundan bu yana bir çok Türk müşteri tarafından ziyaret edildi. Nihayet 2018 yılı itibariyle Türkiye pazarına gireceğini duyurmasıyla beraber oldukça büyük bir heyecan yarattı. Şimdiye kadar Amazon e ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapabiliyorduk fakat Türkiye merkezli olmadığı için genelde Amazon Almanya sitesini kullanmak zorunda kalıyordu. Bu durum hem kargoların Türkiye’ye geç gelmesini sebep oluyordu hemde biz Türklerin Amazon üzerinden satış yapmasını engelliyordu.

Ayrıca Amazon müşteri hizmetlerinin Türkçe bir desteği de bulunmuyordu. Bu sebepten dolayı Amazon çağrı merkezi yada diğer iletişim adresleri üzerinden yadım almak istediğimizde İngilizce olarak derdimizi anlatmamız gerekmekteydi. Şimdiyse artık Amazon Türkiye’nin ülkemizde ki altyapı çalışmaları bitmiş bulunmakta hatta ön başvuru ile satıcı anlaşmaları da başlamış durumda. Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlamış olan şirkettin ülkemiz için henüz ufak tefek eksikleri buluyor olsa da hızla tamamlanıyor durumda. Açıldığı her ülkede diğer alışveriş mecralarını geride bırakarak fark atan Amazon’un yakın zamanda fiziki mağazalarını da ülkemizde göreceğiz gibi.

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi

En çok merak edilen Amazon Türkçe Müşteri desteğiydi ama yakın zamanda artık 0850’li bir Türkçe Amazon çağrı merkezi hizmeti başladı ve sizleri Türk müşteri temsilcileri karşılıyor.

+ 90 850 3902153

Amazon Online İletişim Destek

Ayrıca amazon.com.tr sitesi üzerinden üyeliğinize giriş yaptıktan sonra aşağıda ki bağlantı yardımıyla her konuda Amazon ile iletişme geçerek yardım alabilir ve öneri istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Amazon TR Online Destek ve Yardım 

Amazon Türkiye Merkez Adresi

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi

Akat Mahallesi Gül Sokak No: 2/4 34335 Beşiktaş, İstanbul

Sizlere yukarıda Amazon Türkiye müşteri hizmetleri hakkında iletişim bilgilerini sunduk. Eğer Amazon Türkiye ile ilgili şikayet, öneri, destek ve talepleriniz varsa bunları aşağıda yorumlarla bizlerle ve diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. levent

  403-6644457-0445911 nolu siparişim sebebi bildirilmeksizin iptal edilmiştir. Açıklamnızı bekliyorum.Ayrıca bedel iadesi kartıma henüz yüklenmedi..

  • MusteriHizmet

   Satıcıda stok kalmamış olma ihtimali yüksek, site içerisinden önce alışveriş yaptığınız satıcıya ardından Amazon Türkiye müşteri hizmetlerine yazarsanız detayları size iletilecektir. Bir hafta içerisinde normalde Amazon para iadesi gerçekleşir, bu süre uzarsa bankanızla görüşmeniz faydalı olur.

 2. Abdullah Cengiz SARGIN

  SİPARİŞ NO 404-7513487-0048329 ile yapmış olduğum alışveriş hatalı üründen dolayı tarafınıza iade edildi.Fakat alışverişi yaparken ürün iadesini hediye çeki yapılsın kutucuğunu görmemişim.Dolayısıyla ürün iadesi sipariş takibinde para iadesi görünmesine rağmen hediye çeki olarak yapıldı.Sizden bu yanlışlığın düzeltilerek para iadesinin sizde kayıtlı olan kredi kartı hesabıma yapılmasını rica ediyorum.
  Saygılar.
  Abdullah Cengiz SARGIN

 3. Ugue

  Kart bılgılerım calınıp 19.12.2018 saat 6:00 da alısverıs yapıldı. Ilgılenıp alısverısın durdurulması arz ederim…
  930.5 tl =256917
  150.41tl =225939 promızyon kodlu

  Telefon:544 723 66 xx
  E mail: [email protected] ıletısım bılgılerım

  • MusteriHizmet

   Merhaba Uğur bey, bu durumu öncelikle bankanıza bildirmeniz de yarar var. Ardından Amazon Müşteri hizmetlerine, size vermiş olduğumuz iletişim bilgilerinden ulaşarak destek isteyebilirsiniz.

 4. Bulent Ozgur

  Sizi defalarca aramama ve defalarca mail atmama ve sizin tarafınızdan defalarca aynı cevapları ( konu ilgililere iletildi hesabınız en kısa sürede açılacaktır ! ) almama rağmen hâlâ 23 Kasımda yaptığım alışverişi açılamayan hesaptan dolayı tamamlayamadım. Üstelik hesabın açılması için dediklerinizi yapmama rağmen ! Normalde benden çekilen bir para yok, herhangibir kaybım yok fakat bana bu yapılanlardan, ilgisizlikten ve olayı çözüm odaklı bana hiçbir şekilde geri dönüş sağlamamanızdan dolayı artık iş inada bindi, ben bu işin peşini bırakmayacağım.Bu mu sizin çözüm şekliniz ! Bu nasıl bir ilgisizliktir ! Yazıklar olsun…. ! Telefon numaram : 0536 465 67 75

 5. Sygz

  Ben 1 ay önce yanlislikla bir ürünü iki kere ismarlamisim birini geri gönderdim ama parasii geri gelmedi

 6. Nezahat Önerge

  09.02.2019 tarihinde saat 00.33 te 2578.89 TL’lik alışveriş yapmış olduğum gözüküyor. Böyle bir alışveriş asla yapmadım. Numaranızada ulaşamıyorum.Yasal işlemlere başvurdum.

 7. hüsrafoğlu

  402-1015762-3743523 siparişim iptal edilmişdir olmayan ürünü satıyorlar sonrada iptal ediyorlar vallahi ne güzel n11 gibi olamıyorsunuz n 11 den ürün aldım satıcıda ürün kalmamış bana ürünün bedelinin 2 katı olan ürün gönderildi n 11 kutluyorum buürünü ben satmat için aldım müşteriden parasınıda aldım şimdi ben müşteriye ne diyeceğim müşteriye diyeceğim lav bu amazonda ürün kalmamışşolurmu böyle bir şey bulun buluşturun benim ürünü gönderin yoksa üst makamlara kadar bilgilendirim saygılar

 8. irfan bıyıklı

  Adıma kayıtlı olan Ziraat bankasına ait, son dört hanesi 3177 ile biten kredi kartımdan, 04.02.2019 günü saat:15.57 de 1.107.30 TL tutarında, Provizyon kodu 732817 olan alışveriş AMAZON sitesinden yapılmıştır.Amazon sitesinden yapılan alış veriş bilgim dahilinde değildir, tarafımdan alışveriş yapılmamıştır. Bilgim haricinde yapılan bu alış verişin iptal edilerek 1.107.30 TL paranın Kredi Kartı hesabıma geri verilmesini arz ederim.İrfan BIYIKLI 0 546 546 19 01

 9. Sinan yüzer

  16/02/2019 tarih saat21.07 de sonu3172 olan kartımda 944.00tl çekilmiştir işlem bana ait değildir işlemin iptalini rica ediyorum Sinan yüzer

 10. Sedat gerger

  Daha evvel ( everything will be vrey fine isimli bir karikatür kitap yayınlamıştım. Kitap yayınlandı fakat herhalde bir yanlış yüzünde satışa çıkarılmadı. Şimdi elimde iki kitabım var bunu kimden destek alıp yayınlayabilirim.

 11. Memet zeki zal

  Sonu 4730 lâ biten kartımdan 305.86 tl bilgim dışında alışveriş yapılmıştır. Paramın iadesini talep ediyorum

 12. Howard

  Twitch prime de 2575 hatasına karşılaştım yardım edşn