Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

AMAZON Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

 Çağrı Merkezi / Telefon / Adres / Yardım ve Destek

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri

Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon 1995 yılında kurulduğundan bu yana bir çok Türk müşteri tarafından ziyaret edildi. Nihayet 2018 yılı itibariyle Türkiye pazarına gireceğini duyurmasıyla beraber oldukça büyük bir heyecan yarattı. Şimdiye kadar Amazon e ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapabiliyorduk fakat Türkiye merkezli olmadığı için genelde Amazon Almanya sitesini kullanmak zorunda kalıyordu. Bu durum hem kargoların Türkiye’ye geç gelmesini sebep oluyordu hemde biz Türklerin Amazon üzerinden satış yapmasını engelliyordu.

Ayrıca Amazon müşteri hizmetlerinin Türkçe bir desteği de bulunmuyordu. Bu sebepten dolayı Amazon çağrı merkezi yada diğer iletişim adresleri üzerinden yadım almak istediğimizde İngilizce olarak derdimizi anlatmamız gerekmekteydi. Şimdiyse artık Amazon Türkiye’nin ülkemizde ki altyapı çalışmaları bitmiş bulunmakta hatta ön başvuru ile satıcı anlaşmaları da başlamış durumda. Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlamış olan şirkettin ülkemiz için henüz ufak tefek eksikleri buluyor olsa da hızla tamamlanıyor durumda. Açıldığı her ülkede diğer alışveriş mecralarını geride bırakarak fark atan Amazon’un yakın zamanda fiziki mağazalarını da ülkemizde göreceğiz gibi.

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi

En çok merak edilen Amazon Türkçe Müşteri desteğiydi ama yakın zamanda artık 0850’li bir Türkçe Amazon çağrı merkezi hizmeti başladı ve sizleri Türk müşteri temsilcileri karşılıyor.

+ 90 850 3902153

Amazon Online İletişim Destek

Ayrıca amazon.com.tr sitesi üzerinden üyeliğinize giriş yaptıktan sonra aşağıda ki bağlantı yardımıyla her konuda Amazon ile iletişme geçerek yardım alabilir ve öneri istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Amazon TR Online Destek ve Yardım 

Amazon Türkiye Merkez Adresi

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi

Akat Mahallesi Gül Sokak No: 2/4 34335 Beşiktaş, İstanbul

Sizlere yukarıda Amazon Türkiye müşteri hizmetleri hakkında iletişim bilgilerini sunduk. Eğer Amazon Türkiye ile ilgili şikayet, öneri, destek ve talepleriniz varsa bunları aşağıda yorumlarla bizlerle ve diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. levent

  403-6644457-0445911 nolu siparişim sebebi bildirilmeksizin iptal edilmiştir. Açıklamnızı bekliyorum.Ayrıca bedel iadesi kartıma henüz yüklenmedi..

  • MusteriHizmet

   Satıcıda stok kalmamış olma ihtimali yüksek, site içerisinden önce alışveriş yaptığınız satıcıya ardından Amazon Türkiye müşteri hizmetlerine yazarsanız detayları size iletilecektir. Bir hafta içerisinde normalde Amazon para iadesi gerçekleşir, bu süre uzarsa bankanızla görüşmeniz faydalı olur.

 2. Abdullah Cengiz SARGIN

  SİPARİŞ NO 404-7513487-0048329 ile yapmış olduğum alışveriş hatalı üründen dolayı tarafınıza iade edildi.Fakat alışverişi yaparken ürün iadesini hediye çeki yapılsın kutucuğunu görmemişim.Dolayısıyla ürün iadesi sipariş takibinde para iadesi görünmesine rağmen hediye çeki olarak yapıldı.Sizden bu yanlışlığın düzeltilerek para iadesinin sizde kayıtlı olan kredi kartı hesabıma yapılmasını rica ediyorum.
  Saygılar.
  Abdullah Cengiz SARGIN