ASUS Müşteri Hizmetleri Destek – Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

ASUS Müşteri Hizmetleri İletişim

Asus markası elektronik dünyasında tanınmış, bu alanda bir çok ilke imza atmış bir markadır.  Asus isminin ilham kaynağı olan Pegasus adlı mitolojik bir kanatlı attan gelmektedir. Evreni en hızlı varlığı olan bu mitolojik yaratıkla kendini özleştiren Asus zaman içerinde teknoloji alanında kanat takarak hızla büyümüştür. Başlarda sadece bilgisayarlar için ana kart üreten marka zamanla, laptop, masaüstü bilgisayar, cep telefonu, grafik kartı gibi bir çok alanda öncü konumuna gelmiştir.

Asus Çağrı Merkezi

Asus markasının Türkiye’de ki müşterileri için atamış olduğu özel bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Asus teknik destekten ürün bilgisine, şikayet bildirimden öneriye kadar bir çok konuda asus müşteri temsilcileri sizi telefonun diğer ucunda beklemektedir.

Asus Telefon Numarası

+90 850 522 2787

Asus Çalışma Saatleri

Haftanın altı günü  Pazartesinden cumartesine kadar belirtiğimiz çalışma saatleri içerisinde Asus çağrı merkezini telefonla arayabilir ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Sabah: 09:00
Akşam: 18:00

Asus Müşteri Hizmetleri Destek

Teknik destek, müşteri görüşü veya genel seçeneklerden birisini seçerek asus online destek hizmetine bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa zamanda vermiş olduğunuz iletişim bilgileri doğrultusunda sizlere geri dönş sağlanacaktır. Ayrıca bir Asus hesabınız mevcutsa onunla giriş yaparak destek talebinizi daha yakından takip edebilirsiniz.

Asus Online Destek

Ayrıca asus müşteri hizmetleri konusunda bir ilke imza atarak hizmette sınırları zorlamaktadır. MyAsus uygulamasını akılı telefon veya tabletlerine indiren müşterilerine direk hizmet olanağı sağlamaktadır.  Bu uygulama tamamen Asus müşteri hizmetleri sağlamak amaçlı geliştirilmiştir. İçinde Türkçede bulunmak üzere bir çok dili desteklemektedir.

MyASUS Android

MyAsus DestekAsus Türkiye Genel Merkez Adresi
Kısıklı Mahallesi, Alemdağ Cd. No:60, 34692 Üsküdar/İstanbul
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *