LC Waikiki Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri


LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

Eski ve köklü Türk markalarından birisi olan LC Waikiki, müşteri hizmetleri konusunda hasasiyete verdiği önem bu konuma gelmesinde oldukça büyük rol oynamaktadır. LC Waikiki müşteri hizmetlerine ulaşmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır. LC Waikiki müşteri temsilcileri sizlere soru ve sorunlarınız da en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bilindiği üzere LC Waikiki mağazalarında ürün değişimi, iade gibi durumlar sorgusuz kabul edilmektedir. Aynı şekilde LC Waikiki internet mağazacılığın da da aynı yolda ilerlemektedir.

LC Waikiki Çağrı Merkezi ve Diğer İletişim Bilgileri

Eğer fiziki olarak LC Waikiki mağazalarından alışveriş gerçekleştirdiyseniz, öncelikli olarak mümkünatınız varsa direkt mağazaya uğrayarak destek almanızı öneririz. İkinci olrak LC Waikiki çağrı merkezlerini istediğiniz zaman arayarak yardım, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki çağrı merkezini online alışverişlerinizde rehberlik etmesi içinde arayabilirsiniz.
Bu LC Waikiki iletişim bilgileri haricinde aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz iletişim formu, online destek gibi kolay geri bildirim araçları mevcuttur. Size en uygun LC Waikiki müşteri hizmetleri seçeneğini belirleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

444 4 529

Diğer İletişim Bilgileri 
Merkez Tel: +90 212 657 55 55

LC Waikiki Merkez Adres

LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş
15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE

LC Waikiki Hakkında

LC Waikiki, bir Fransız markası olarak 1988 yılında iki ortak tarafından kurulmuştur. İsmini de Fransızcada “iki dost” anlamına gelen bir kelimenin baş harflerinden “LC” ve ünlü bir plaj olan Waikiki birleşiminden oluşturmuşlardır. 1997 yılında bir Türk iş adamı grubu tarafından satın alınarak artık yerli markamız olmuştur. 2000 yılı itibariyle de bir çok noktada mağaza ağını genişletmiş bünyesine xside markasını da katmıştır. 2009 yılında dünyaya açılmaya başlayan bir Türk markası olma yolunda adımları genişletmiştir. LC Waikiki markasının yurt dışında 100’den fazla mağazası bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda LC Waikiki e-ticaret sitesini de müşterileriyle buluşturmuştur. Sürekli güncelenen satış sitesi üzerinden istediğiniz ürünü satın aldığınızda kapanıza kadar gelmektedir.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
LC Waikiki Müşteri hizmetleri & LC Waikiki Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için LC Waikiki üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Ayşe

    ogluma aldıgım 2li pijema takımının sadece turuncu olanı geldi…..aldığım ürün 2 adet görünmesine rağmen tek turuncu olan geldi…. ! yıllardır ürün alıyorum mazanız dan ilk kez karşılaşıyorum ve müşteri hizmetleri yok hat meşgul diye bile olay olmamalı en uyduruk sitenin bile çağrı merekezi aktif olmasına ragman ulasılamıyorsunuz…. Benim ürünüm diğer parçasının iyadesi istiyorum.

  2. Yasemin Özcan Kosif

    Mağazalarınızda Bayanlar için açık renk Kanvas Kumaşından Kapri pantolonları hiç yok. Daha önceki senelerde vardı. Açık renk modellerinin satışa sunulmasını istiyorum. Teşekkür ederim. İyi günler.