LC Waikiki Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
LC Waikiki Müşteri Hizmetleri


LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

Eski ve köklü Türk markalarından birisi olan LC Waikiki, müşteri hizmetleri konusunda hasasiyete verdiği önem bu konuma gelmesinde oldukça büyük rol oynamaktadır. LC Waikiki müşteri hizmetlerine ulaşmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır. LC Waikiki müşteri temsilcileri sizlere soru ve sorunlarınız da en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bilindiği üzere LC Waikiki mağazalarında ürün değişimi, iade gibi durumlar sorgusuz kabul edilmektedir. Aynı şekilde LC Waikiki internet mağazacılığın da da aynı yolda ilerlemektedir.

LC Waikiki Çağrı Merkezi ve Diğer İletişim Bilgileri

Eğer fiziki olarak LC Waikiki mağazalarından alışveriş gerçekleştirdiyseniz, öncelikli olarak mümkünatınız varsa direkt mağazaya uğrayarak destek almanızı öneririz. İkinci olrak LC Waikiki çağrı merkezlerini istediğiniz zaman arayarak yardım, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki çağrı merkezini online alışverişlerinizde rehberlik etmesi içinde arayabilirsiniz.
Bu LC Waikiki iletişim bilgileri haricinde aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz iletişim formu, online destek gibi kolay geri bildirim araçları mevcuttur. Size en uygun LC Waikiki müşteri hizmetleri seçeneğini belirleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

444 4 529

Diğer İletişim Bilgileri 
Merkez Tel: +90 212 657 55 55

E-Posta[email protected]

LC Waikiki Merkez Adres

LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş
15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE

LC Waikiki Hakkında

LC Waikiki, bir Fransız markası olarak 1988 yılında iki ortak tarafından kurulmuştur. İsmini de Fransızcada “iki dost” anlamına gelen bir kelimenin baş harflerinden “LC” ve ünlü bir plaj olan Waikiki birleşiminden oluşturmuşlardır. 1997 yılında bir Türk iş adamı grubu tarafından satın alınarak artık yerli markamız olmuştur. 2000 yılı itibariyle de bir çok noktada mağaza ağını genişletmiş bünyesine xside markasını da katmıştır. 2009 yılında dünyaya açılmaya başlayan bir Türk markası olma yolunda adımları genişletmiştir. LC Waikiki markasının yurt dışında 100’den fazla mağazası bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda LC Waikiki e-ticaret sitesini de müşterileriyle buluşturmuştur. Sürekli güncelenen satış sitesi üzerinden istediğiniz ürünü satın aldığınızda kapanıza kadar gelmektedir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. eşref özlü

  kadirli mağazasına 59 ilraya alınmış kazağı değişim için verdik 49 liralık pantolonu aldık ama para üstünü fiyat güncellemesi var diyerek vermediler.

 2. Şeyhmus ateş

  2 günce alanyadan aldığım örün Diyarbakır Bismil ilçesindeki şubede değiştirmedim gerekeni yapılmasını arz ederim

 3. Ayşe

  ogluma aldıgım 2li pijema takımının sadece turuncu olanı geldi…..aldığım ürün 2 adet görünmesine rağmen tek turuncu olan geldi…. ! yıllardır ürün alıyorum mazanız dan ilk kez karşılaşıyorum ve müşteri hizmetleri yok hat meşgul diye bile olay olmamalı en uyduruk sitenin bile çağrı merekezi aktif olmasına ragman ulasılamıyorsunuz…. Benim ürünüm diğer parçasının iyadesi istiyorum.

 4. Yasemin Özcan Kosif

  Mağazalarınızda Bayanlar için açık renk Kanvas Kumaşından Kapri pantolonları hiç yok. Daha önceki senelerde vardı. Açık renk modellerinin satışa sunulmasını istiyorum. Teşekkür ederim. İyi günler.