Avon Müşteri Hizmetleri – Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi

AVON Müşteri Hizmetleri İletişim


Avon Müşteri Hizmetleri

İstatistiklere göre şuan her 10 dakikada onlarca avon ürünü satılmaktadır. Bu talebi karşılayacak hizmeti ve alt yapıyı Avon başarıyla karşılamaktadır. Avon markası müşterilerine sonuna kadar destek vermeyi amaçlayan bir oluşumdur. Gerek ürün taleplerinize hızlıca ulaşmanız, gerekse aldığınız ürünlerde yaşadığınız sorunları çözmek üzere Avon müşteri temsilcileri ve Avon çağrı merkezi hep yanınızdadır. Avon müşteri hizmetleri sizin gereksinimlerinizi en iyi şekilde anlayarak çözüm üretecektir.

Avon Çağrı Merkezi

Avon iki ayrı özel çağrı merkeziyle sizlere hizmet vermektedir. Bunlardan birincisi direkt müşteri hizmetleridir. Avon ürünleri hakkında bilgi, yardım destek ve şikayet gibi bir çok konuda iletişime geçerek bireysel avon müşteri temsilcileri tarafından size doğrudan destek sağlayan telefon numarası vardır.
ikinci olarak Avon müşteri temsilcilerine yardım amaçlı kurulmuş olan sipariş takip, ürün bilgi, öneri, yardım ve destek alabileceğiniz Avon müşteri temsilcisi hattıdır.
Her iki Avon telefon numarası da ihtiyaç ve taleplerinize en doğru şekilde cevap verecek şekilde hizmet vermektedir.

Avon direkt müşteri temsilcine bağlanmak için “0” (Sıfır) tuşlamanız yeterlidir.

Müşteri İletişim Hattı
0850 250 28 66

Avon Müşteri Temsilcisi Danışma Bilgi Hattı
0850 221 10 10

Avon Merkez Telefonu
0212 473 11 00Avon Çalışma Saatleri
Hafta içi her gün kesintisiz ve direkt ularak ulaşabileceğiniz avon çağrı merkezlerinin çalışma saatleri.
Sabah: 08:00
Akşam: 20:00

Avon Diğer İletişim Bilgileri

Avon iletişim bilgileri sadece telefonla sınırlı değildir. İhtiyaç duyabileceğiniz diğer iletişim bilgilerine de aşağıda yer verilmiştir.

Avon iletişim Forumu

Fax Adresleri
(0212) 473 12 12
(0212) 473 11 99

Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Adres
Tekfen Kağıthane Ofispark A Blok Kat: 4/11 Merkez Mah. Bağlar Cad. No: 14 Kağıthane, İstanbul

Avon Hakkında Bilgi

Avon, Kozmetik ve benzeri bir çok alanda bir dünya markasıdır. 1886 yılında David H. McConnell tarafından Amerika’da kurulmuştur. Şuan 70’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Avon Türkiye’ye 1993 yılında giriş yapmıştır. Milyonlarca satış temsilcisi ve ondan çok daha fazla müşteri bulunan doğrudan satış ağıdır. “Güzelliğe değer katar” sloganıyla yol alan Avon markası özelikle kadınlar tarafından oldukça büyük talep gören ürün yelpazesine sahiptir. Başlıca olarak makyaj, parfüm, cilt bakımı, güzellik, moda ve ev ürünleri gibi bir çok alanda kendi adını taşıyan en çok ürüne sahip markadır. Her bütçeye hitap etmesiyle özelikle ülkemize girişiyle oldukça hızlı popülerliğe ulaşmıştır. Aynı zamanda bayanlar için müşteri temsilciliği olanağıyla para kazanmalarını sağlaya bir ağ olarak oldukça talep görmüştür. Bir asırı çoktan deviren Avon gittikçe büyüyen bir oluşum olmasıyla, bizlere kadınları ne kadar iyi anladığını gayet net göstermektedir. Avon ana merkezlerinde 400 civarı bilim adamı çalıştırmaktadır. Böylelikle en iyisini üretip en güncel ve modern kadının ruhuna dokunmak için bilimi de sonuna kadar kullanmaktadır. Avon’un dikkat çeken bir diğer özeliği kadınları sonuna kadar destekleyen bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atması ve ödül kazanmasıdır.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Avon Müşteri Müşteri hizmetleri & Avon Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Avon Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Avon Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *