A101 Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

A-101 Müşteri Hizmetleri İletişim

A101, Aydın Holding bünyesinde 2008 yılında ilk mağazasını açan ve günümüzde Türkiye’nin en büyük 2. Hard discount modeliyle hizmet veren marketler zinciridir. 20 binden fazla çalışanıyla müşteri hizmetlerini ön planda tutan, çalışanlarını müşteri hizmetleri alanında eğiten bir oluşumdur. Mağazalarında kendi ürünleri başta olmak üzere bir çok markanın ürünlerini de en uygun fiyata satmayı amaçlamıştır. Çeşitli ürün yelpazesine sahip olan A101 ayrıca haftalık sınırlı ürünler ve kampanyalar yaparak müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

A-101 Çalışma Saatleri
Haftanın her günü hizmet veren A-101’in çalışma saatleriyse şöyledir;
Sabah Açılış : 09:00
Akşam Kapanış: 21:00

A101 Çağrı Merkezi

Mağaza çalışma saatleri içerisinde A101 çağrı merkezi numaralarını arayarak, istediğiniz konuda yardım ve destek talep edebilirsiniz. 444’lü, A101 çağrı merkezi ücretlendirmesi kullanmış olduğunuz GSM hattınızın standart ücretleri üzerinden fiyatlandırılır. Ayrıca A101 şikayet , önerisi, istek gibi konularda da bu telefon numarasıyla iletişim kurabilirsiniz.

A101 Telefon Numarası

444 4 101

A-101 Diğer İletişim Bilgileri

Santral +90 (216) 633 25 00
Faks +90 (216) 633 25 00

İstek, Talep, Ürünler, Tedarikçi olmak, kiralık yer, teşekkür gibi konularda A-101 ile iletişim kurmak isterseniz iletişim yardım ve destek formunu doldurabilirsiniz.

A-101 İletişim Destek Formu

A101 Genel Merkez Adresi
Saray Mahallesi, Naya Sokak No: 2/A 34768 Ümraniye, İstanbul

A-101 Hakkında

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş, kuruluşundan bugüne tek bir amaca odaklandı; En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmak. Bu iddiamıza sahip çıkmak için her gün yeni mağazalar açıyor, ülkenin en uzak noktalarına, vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz.
Bu amaç için; Türkiye’nin neredeyse tüm ilinde, bin civarı ilçesinde, binlerce mahallesinde, günde  milyonlarca kez mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimize; ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
A101 Müşteri Müşteri hizmetleri & A101 Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için A101 Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca A101 Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Muhammet taş

  Aydın efeler orta mahalle doğu Gazi bulvarındaki şubemizde sabahın erken saatinden beri bekledim .. kapılarınız açıldı girdiğimde buraya boya gelmedi cevabı verdiler .. 45 dakikadırlar yaklaşık 12 şubenizi gezdim her bir şubeye birtane verdiklerini söylediler.. reklam yapıyorsanız madem o malzemeyi verin şubenize

 2. hasan

  izzet baysal ünüversitesi içinde size kiralama yapacaklar bizim kira fiyatımızı şimdiden artırmaya başladılar zaten yasam merkezine ünüversite el koyacak sizin yüzünüzden biz perişan olduk tutmadan önce gidin ünüversite ile bir görüşün

 3. Vahit üzen

  Elton 32 inç tv aldim 28.2.2019 tarihinde kutunun açılması icin servisi aradim 50 tl geliş ücreti talep etti 224 2510010 servis tlfnu ücret ile ilgili hicbir yerde bilgilendirme yok tüketici haklarında hakkımı aramadan önce size bilgilendirme gereğini duydum

  • TURGAY

   12.03.2019 da aldığım hı-level marka 32 inç tv için kurulum ücreti talep edildi. bu nedenle 1 saat sonra gidip iade etmek istediğimi belirttim.kutu açılmadığı halde iade alınmıyor.satarken ballandıra ballandıra koşulsuz iade diyorlar.hiç bir şekilde ne bölge müdürlüğü veya genel merkeze müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz.şu anda 42 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum.daha ne desem bilemiyorum

 4. burak keleş

  son günlerde inönü deponuzdan gelen tavukların köpekler tarafından yenımiş tahrıp edildigimi duydum magza sorumlusuyla sevkiyat şöförunun konuçmalarıdan duydum bunun sorumlusunun gece şöförü ve onun bu sormsuzluguna görmezden gelen depoyu adeta civlik gibi kulanan marnak sorumlusu odugunu duydum hem şirketinizi hemde halkın saglıgıyla oynayanların gerekli araştırma yaparak işlerine son verilmesini sizingibi kurumsal fimaya yakışmadıklarını duşünüyorun .