Xiaomi Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Xiaomi Müşteri Hizmetleri İletişim


Xiaomi Hakkında

Xiaomi, elektronik ürünler üreten Çin merkezli bir teknoloji şirketidir. Sahibi Lei Jun dünyanın en zengin ilk 20 insanı içerisinde yer almaktadır. Ülkemizde daha çok akıllı telefonlarıyla tanınan Xiaomi bir çok ülkeye gönderdiği ev aletleri, akıllı ev sistemleri, laptop gibi bir çok ürün yelpazesine sahiptir. 2011 yıllı itibariyle cep telefonu piyasasına giren şirket şuan Apple ve Samsung’tan sonra dünyanın en büyük 3. telefon markası oldu. Her yıl milyonlarca cep tlefonu satışı yapan Xiaomi şa an en değerli teknoloji şirketlerinin içerisinde yer almaktadır.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri

Xiaomi müşteri hizmetleri Türkiye’de yerleşik birimi yoktur fakat yetkili dispiritörler tarafından teknik destek ve satışı sağlanmaktadır. Bu yüzden dispiritörler müşteri hizmetlerine baş vuru yapmak için öncelikli tercihiniz satın aldığınız mecrayı aramak olmalıdır. Xiaomi 10.000 civarı çalışanıyla sürekli üretim ve hizmet vermeye devam etmektedir.
Yakın zamanda Türkiye’de resmi olarak kendi teknik servis ve satış platformlarını açma planları vardır.

Xiaomi Türkçe Çağrı Merkezi telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat yardım ve destek isteyebileceğiniz bir takım Xiaomi iletişim bilgileri mevcuttur.

Global Xiaomi Müşteri Hizmetleri E-Posta
Hizmet dili İngilizcedir.
[email protected]

Resmi sitesi üzerinden İngilizce Xiaomi canlı destek almak isterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz.
Bunun için öncelikle üyelik açmanız gerekmektedir. Sonrasında kullanıcı adınız ve şifrenizle bağlanabilirsiniz.

Xiaomi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Osman

  Alfa sanal mağazacılık tarafından satılan Xiomi cihazi ,servis tarafından garantisinin geçmiş olduğunu belirtiyorsunuz bunun bir aldatmaca olduğunu servis Garanti kağıdını inceleyince anladım şöyleki:servis kartı matbu basilmis cihaz eskide olsa,depoda bekleyen garanti sAlfa sanal mağazacılık tarafından satılan Xiomi cihazi ,servis tarafından garantisinin geçmiş olduğunu belirtiyorsunuz bunun bir aldatmaca olduğunu servis Garanti kağıdını inceleyince anladım şöyleki:servis kartı matbu basilmis cihaz eskide olsa,depoda bekleyen garanti süresinin bitmesine çok az bir zaman kalan cihazlardan satmışlar.raf ömrü dolmus cihaz satılmıştır.Satici firma Alfa ile aranızda yapılan sözleşme gereği Garanti süresi yeni başlamış cihaz gibi belge düzenlemek etik bir davranış değildir Benim cihazim garanti kapsamında ayıplı misli ile değiştirilmesi gerekse idi başka bir deyişle garanti kapsamı içinde bir arızası olsaydı bu durumda garanti geçmiş diyerek yapilmiyacakti garanti sisteminde yapılan uyanıklık cihazın kapsamindaki arızalarında yapılmaması demektir.Bu durumda satıcı firma sebepsiz ve haksizca zenginleşmekte, suçu işlemekte ,diğer taraf fakirlesmektedir..Burada bir yanlışlık var bu yanlışlığı ithalatçı firma Findekmi,satıcı Alfa mağazacılık’mi yada matbu garanti formuna garanti kasesi vuran Delta servisininmidir. Cihaz garantisinin satıcı firma tarafından 1 yıl olduğu bilindiği halde, yetkili servisin garanti foruma 2 yıl diye yazmak etik bir davranış değildir. bu hile açıkça bellidir. Burada kim haksızlık yapmış ise açığa çıkarmak gerekir. Eskiden beri bilinen bir anlayışın doğruluğu burada kanıtlanmış gibidir. Çin ve Japon ürünleri öyle bir yerinden arıza verirki tamir yapmak imkansızdır ve yenisini almaya mecbur bırakır böyle bir yaygın inanış vardır ayıplı bir cihaz olduğu yönünde müşterek. rapor hazırlanarak değiştirilmesini veya ücretsiz tamirini rica ediyorum.saygilar
  ..

 2. Osman

  19 Mart 2019 yililda XİAOMİ Mİ cep telefonu Alfa sanal mağazacılık tam satın aldım kısa bir süre sonra telefonun ekranında kaymalar ve önüne yazılar gelmeye başladı virüs girdiğini sanıyordum Delta servisine gönderdim ekranda,kasada,pi kapağında çizikler olduğu garanti kapsamı haricinde bırakılmıştır dediler bu tür hasarlar cihazın çalışmasını engellemiyecegini düşünüyorum dedim servis telefonumun arızasını bulamadı yada bulmak istemedi garanti kapsaminda olan arızalarını bile yapmadilar baz ihracatci firmalar bırakın tamir etmeyi yenisini bile gönderiyorlar chza bir format atabilirler yada sarz soketinin su aldığıni soyledilerdi onu temzleyebilirlerdi yetkililerin ilgilenecegini düşünüyorum saygılar

 3. Zafer Kocaoğlan

  Xiomi 8 mi lite güncelleme den sonra aydınlatma sorunu var çözüm yolu bulmanızı istiyorum teşekkürler.