KFC Müşteri Hizmetleri & Sipariş Numarası

KFC İLETİŞİM


KFC Müşteri Hizmetleri

KFC helal sertifikasına sahip, ürünlerinde trans yağ kullanmayan bir kuruluştur. KFC müşterilerine daima en taze tavukları özenle hazırlayarak ister restoranlarında isterseniz de KFC evlere servis hizmeti aracılığıyla lezzetin tadına varabilirsiniz.

KFC Sipariş Çağrı Merkezi

Sizlere günün bir çok saatinde hizmet veren KFC çağrı merkezi telefonlarını arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca bu telefon numaraları vasıtasıyla KFC şikayet, soru ve taleplerinizi kendilerine kolayca iletebilirsiniz. KFC telefon numarası iki adet olmak üzere her operatör ve sabit hattan ulaşabilirsiniz.KFC evlere sipariş için 444’lü hattı kullanabilirsiniz.

KFC Sipariş Hattı

444 3 555

KFC Diğer İletişim Bilgileri

KFC sipariş hattı dışında, müşteri temsilcileri yetkililerine ulaşabileceğiniz diğer kfc iletişim bilgileri
aşağıda yer almaktadır.

KFC Destek Telefonu
0(212) 705 00 00


KFC Merkez Adres
Papirüs Plaza Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No: 37 Kat: 5 34406 Kağıthane/İST

KFC Hakkında Bilgi

KFC,  1930 yılında küçük bir dükkan olarak, benzinlikten mazot alan insanlara satış yapmak için açıldı. Şuan dünyanın bir çok ülkesinde 20.000 civarı hizmet noktasında restoranı olan bir Fast-food zinciri. KFC Türkiye’de hizmetlerine ilk olarak 1989 yılında başladı şuan yüzlerce noktada hizmet veriyor.
KFC’yi diğerlerinden ayıran temel prensipleri her zaman taze, sıcak ve lezzetli servisleridir. Aslında kendilerine göre özelik bir formülleri var ve bu formül Kentucky’de özel güvenlikli bir kasada kilitli. Bu formüle dahil tek bilinen 1 çeşit baharattan oluşmasıdır. Her gün KFC milyonlarca müşterisi bu özel tavukların tadını çıkarıyor.

Sizlerde KFC müşteri hizmetleri hakkında paylaşmak istediklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
KFC Müşteri Müşteri hizmetleri & KFC Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için KFC Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca KFC Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *