KFC Müşteri Hizmetleri & Sipariş Numarası

müşteri hizmetleri rehberleri
KFC İLETİŞİM


KFC Müşteri Hizmetleri

KFC helal sertifikasına sahip, ürünlerinde trans yağ kullanmayan bir kuruluştur. KFC müşterilerine daima en taze tavukları özenle hazırlayarak ister restoranlarında isterseniz de KFC evlere servis hizmeti aracılığıyla lezzetin tadına varabilirsiniz.

KFC Sipariş Çağrı Merkezi

Sizlere günün bir çok saatinde hizmet veren KFC çağrı merkezi telefonlarını arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca bu telefon numaraları vasıtasıyla KFC şikayet, soru ve taleplerinizi kendilerine kolayca iletebilirsiniz. KFC telefon numarası iki adet olmak üzere her operatör ve sabit hattan ulaşabilirsiniz.KFC evlere sipariş için 444’lü hattı kullanabilirsiniz.

KFC Sipariş Hattı

444 3 555

KFC Diğer İletişim Bilgileri

KFC sipariş hattı dışında, müşteri temsilcileri yetkililerine ulaşabileceğiniz diğer kfc iletişim bilgileri
aşağıda yer almaktadır.

KFC Destek Telefonu
0(212) 705 00 00


KFC Merkez Adres
Papirüs Plaza Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No: 37 Kat: 5 34406 Kağıthane/İST

KFC Hakkında Bilgi

KFC,  1930 yılında küçük bir dükkan olarak, benzinlikten mazot alan insanlara satış yapmak için açıldı. Şuan dünyanın bir çok ülkesinde 20.000 civarı hizmet noktasında restoranı olan bir Fast-food zinciri. KFC Türkiye’de hizmetlerine ilk olarak 1989 yılında başladı şuan yüzlerce noktada hizmet veriyor.
KFC’yi diğerlerinden ayıran temel prensipleri her zaman taze, sıcak ve lezzetli servisleridir. Aslında kendilerine göre özelik bir formülleri var ve bu formül Kentucky’de özel güvenlikli bir kasada kilitli. Bu formüle dahil tek bilinen 1 çeşit baharattan oluşmasıdır. Her gün KFC milyonlarca müşterisi bu özel tavukların tadını çıkarıyor.

Sizlerde KFC müşteri hizmetleri hakkında paylaşmak istediklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Yıldız kuzuoglu

  Merhabalar Meydan avm içindeki kfc de yemek sipariş ettim ve soguk geldi geri gidip söyledim ukala bir tavırla nasıl olur hayret birşey diye bagırarak ürünü degiştirdiler fakat herkesiniçinde bana yalancı muamelesi yaptı kasada duran belma adındaki temsilciniz

 2. Nehir

  Merhabalar İzmir Hatay kfc şubesi wc çok pis gıda işletmesi olan bir mekân için aşırı pis.tuvalet kağıtları yerlerde geziyor. Dış mekan ise masalar toz pislik çöp içinde.

 3. Ayşegül

  Denizli şubenizden sipariş verdim tüm ürünler soğuk teslim edildi ayrıca patates tavuklar aşırı derecede bayat ve tuz oranı fazla lütfen insanların yiyebileceği şekilde ürünler hazırlanırsa mutlu oluruz

 4. Necati Olgun

  Ben; Ankara Etimesgut ta oturuyorum benim bulunduğum semt ve sokak sipariş hayatınızda yer almıyor. Etimesgut mahalle ve cadde ve sokaklarını yeniden düzenleyiniz, ör. Şeker mh. Ve şehit osman avcı mh. Adres rehberiniz yok.