Arçelik Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Arçelik Müşteri HizmetleriArçelik A.Ş, markası şüphesiz ki Türkiye’nin en büyük yerel markalarından birisidir. 1955’yıllında Koç ve Doruk ortaklığıyla hayata kazandırılmış bir markadır. 1960’lı yıllar da ilk üretimini gerçekleştiren beyaz eşya markası Arçelik 1999 yılı itibariyle genişlemesi ve büyümesini hızlandırmıştır. Avrupa’da düzenlenen bir çok yarımada üretiği ürünlerle ödülle laik görülmüştür.
Ayrıca dünya çapında bir çok meşhur markanın Türkiye’içerisinde satış, dağıtım ve servisini bümyesin de bulundurur.
Arçelik bünyesinde bulunan markalar.
Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Blomberg, Arctic, Elektra, Bregenz, Flavel, Leisure, Arstil Defy, Dawlance.
Ayrıca Romanya, Rusya, Çin vs gibi dünyanın bir çok yerinde Arçelik üretim tesisi, Satış ve pazarlama ofisleri bulunmaktadır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Milyonlarca müşterisi bulunan Arçelik markasının müşteri hizmetleri de bir o kadar kapsamlıdır.
Gerek sesli, yazılı gerekse bayileri aracılığıyla yüz yüze destek alabileceğiniz platformlar bulunmaktadır. Arçelik iletişim tercihi olarak en öncelikli olarak seçilen yol Arçelik telefon numaralarını aramaktır. Çünkü günün her saati sizi karşılamak için bekleyen Arçelik çağrı merkezi görevlileri telefonu diğer ucunda beklemektedir.

Arçelik Çağrı Merkezi

7/24 ve haftanın her günü telefonla ulaşabileceğiniz Arçelik Çağrı Merkezi numaraları 444’lü olarak geçmektedir. Bu telefon numarası standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilen bir hizmettir. Bu numaralar aracılığıyla  Arçelik Servis talebi, Yardım, Şikayet, Öneri, Bilgi, Tebrik gibi bir çok iletmek istediğiniz konuyu direkt olarak iletme şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda Arçelik servis numarası olarak talepte bulunmak için kullanabilirsiniz.

Arçelik Telefon Numarası

444 0 888

Arçelik Diğer İletişim Bilgileri

Arçelik markasıyla iletişim kurmanın tek yolu çağrı merkezi değildir. Öncelikle size en yakın mağaza ve teknik servisleri aşağıda ki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak arçelik e-posta adresine bir mail gönderebilirsiniz. Bunun yanında merkez ofisinin bulunduğu adreste yer almaktadır. Bu arçelik iletişim bilgilerinden hangisi sizin için kolay ve çözüm odaklı olacaksa onu seçmenizi tavsiye ederiz.

EN YAKIN ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ

Arçelik E-Posta
[email protected]

Arçelik Merkez Adres
Karaağaç Caddesi 2-6 Sütlüce 34445 İstanbul

Sizlerinde Arçelik müşteri hizmetleri hakkında paylaşmak istediğiniz soru, sorun, görüş ve şikayetlerinizi yorum olarak bizlere bırakabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Selma kurucan tuncer

  Merhabalar ben Ankara yenimahalle ye bağlı Batıkent semtinde oturuyorum.ocak ayında arcelik yetkili servisi aradım sorunum deterjan bölümün’den,ve bazende kapak altından şu geliyordu servis geldi.konuyla ilgilendi bu parçaları değişimi için servise götürdüler.iki ğün sonra servis çamaşır makinami getirdi.dış cephesi yenilenmiş ayrıca amortisörlerde değiştirilmiştir.bir kaç yıkamada sonra makinaya bir ses gelmeye başladı servisi aradım hemen ilgilendir.lastiklerde gevşeme olmuş dedi sıkıştırmayi yapıp gitti bir sorun olursa teras ararsın dedi.iki gün sonra tekrar sanki birbirine değen bir şey varmış gibi gicirdqma ve yerinden cikacakmis gibi gelen gürültülü bir ses
  Tekrar servisi aradım sağ olsun geldiler tüm makinanın bölümlerine açıp baktılar bir şey bulamadİlan ama sikmanin hızlandıgı zamanda makinanın özellikle yan tarafından o ses geliyor gırç ve yerinde çıkacak gibi açıkçası artık bir daha servisi aramadım çünkü canım sıkıldı o makinaya servise gönderirken endiseliydim nedense sanki bir soru olacakmış gibi geliyordu hatta sizin 444 arayip sistemin nasıl çalıştığını sordum.elimizde yapılan islemlerle ilgili bir evrakın olmaması da kötü yanlış anlaşılması amacım servisi suclamak kesinlikle degil ama yine çamaşır makinasına altında şu geldi birde bu ses beni gerçekten üzüyor.ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Fevzi Moray

  ARÇELİK FİRMASINI ŞİKAYET 19 Ekim 2018 İZMİR
  18 Ekim 2018 tarihinde Narlıdere’deki Arçelik yetkili servisinize, kahve makinesinin onarımı için gittim. 2,5 sene önce 300.00 TL karşılığında aldığım kahve makinesinin onarım bedeli olarak ne kadar istediklerini merak edersiniz diye belirtiyorum.
  Onarımı için 300.00 TL istediler, iyi mi! İnanılacak gibi değil!…
  Zamanında böylesine kocaman, sağlam ve güvenilir olan müessesenize bağlı bir yetkili servisten aldığım onarım ücreti hicap vericidir,ve müşteriyi hayal kırıklığına uğratır niteliktedir.
  Her zaman olduğu gibi sizlerin anlaşma yaptığı yetkili servise gitmeden önce internetten müesseseniz hakkında müşterilerin yaptıkları yorumları okudum. Bir tane olumlu yorum olsun yahu! Müşteriyi çıldırtan ve üzüntüye gark eden yorumlardan geçilmiyordu!…Böylesine güven duyulan bir şirket hakkında yapılan menfi yorumlara inanamadığım için , bakalım söylenenler doğru mu diye bizzat yetkili servisin yolunu tuttum. Ancak şirkete gittiğimde akıl tutulması yaşatan yorumlarda bir değişiklik olmadığını görmekten utanç duydum!
  Bakınız!Uzun zamandır ihtiyaçlarımı şirketinizden karşılamaktayım. Müessesenize bağlı yetkili servislerin müşteriye yaklaşımını merak etmiyor musunuz? Yetkili servisler adeta kurumunuzun ayağınıza mermi sıkıyor ve müşteriye yaklaşımı utanç vericidir.
  En kısa zamanda tarafıma bir şekilde cevap vermenizi istiyorum. Mağduriyetimi gidermediğiniz takdirde kaleme aldıklarımı okyanus ötesine kadar taşıyacak referansım aşağıdadır!..
  Narlıdere Arçelik yetkili servisi: Adres. : Çamtepe Mah. Güngören Cad. No:46/A. Narlıdere/ İzmir
  Saygılarımı kazanmanız dileğiyle
  Fevzi MORAY VATANSEVER
  Gazeteler:
  www.oncevatan.com.tr
  http://www.haberalkibrisli.net/
  Bloğum:
  http://morayfevzi.blogspot.com.tr/