TeknosaCELL Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
TeknosaCELL Müşteri Hizmetleri

TeknosaCELL, Sabancı Holding bünyesinde bulunan TeknoSA zincir mağazaları tarafından ve Türk Telekom iş birliği ile çıkarılmış GSM hattıdır. 2015 yılında GSM pazarına giren TeknosaCELL oldukça büyük talep görmüştür. TeknosaCELL’in diğer operatörlerden belki de en büyük ayrıcalığı termikli yani hattınız üzerine Teknosa mağazalarından taksitli bir şekilde sadece taahhüt karşılığı istediğiniz mobil cihazı alabilmenizdir. TeknosaCELL, Avea alt yapısını kullandığından dolayı hiç bir şekilde kalite konusunda geri kalmayacaktır. Çekim konusunda müşterilerini mağdur etmeyecektir. Ayrıca avantajlı konuşma, internet ve mesaj paketleriyle de oldukça dikkat çekmektedir.

TeknosaCELL Müşteri Hizmetleri

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlayan Teknosa bu GSM hizmetiyle de müşterilerini asla mağdur etmemek adına elinden geleni yapmaktadır. TeknosaCELL müşteri hizmetleri günün her günü ve saati profesyonel müşteri temsilcileri soru ve sorunlarınızı çözmek adına sizi karşılamaktadırlar. TeknosaCELL ile iletişim kurmanın bir çok yolu vardır.

TeknosaCELL Çağrı Merkezi Numarası

Herhangi bir sorunda ilk öncelikli olarak TeknosaCELL çağrı merkezini telefonla arayarak destek talep etmeniz yönünde olmalıdır. Çünkü  Bizim tercihimiz öncelikli olarak TeknosaCELL çağrı merkezini numarasını arayarak destek talep etmeniz yönündedir. Çünkü TeknosaCELL çağrı merkezi diğer iletişim kaynaklarına göre daha hızlı ve direkt çözüm odaklıdır.

0850 222 5599

TeknosaCELL Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca TeknosaCELL iletişim yollarından farklı olanları da tercih edebilirsiniz. Kendilerine ulaşabileceğiniz diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

TeknosaCELL Sabit Telefon Numarası
(0216) 468 36 36

TeknosaCELL Merkez Adresi
Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sok. No:7/3F 1-18 Nida Kule Ataşehir Güney, Posta Kodu 34746 Ataşehir / İstanbul

İhtiyacınız olabilecek ger türlü TeknosaCELL müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sizlere sunduk. Sizlerinde öneri ve şikayetlerinizi aşağıdan yorum olarak bırakarak diğer kullanıcılara yardımcı olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Hamıd

    Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum intrnet konsun da skıntı var ulaşamıyorm

  2. Tugba

    Teknosacell hat aldim 2 gün içinde açılır denildi halen açılmadı ilgilenirseniz sevinirim

  3. Eyüp

    Müşteri hizmetlerine kesinlikle ulaşamıyorum.